task manager

task manager

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2010
  • Poruke: 9

Pokusavao sam na sve nacine da aktiviram task manager i na kod :
REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f
i na gpedit.msc on radi prvih 5 sekundi zatim je disabled by administrator i zaustavlja mi anti virus! Kako to da resim???Unapred hvala.....



offline
  • Pridružio: 04 Jan 2009
  • Poruke: 2168

Pozdrav.


Pročitaj uputstvo i odradi kako je navedeno -> [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2259 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 4 sakrivenih i 2188 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., Akiro, alex71, ArchaBasha, Aristotle2002, Asteker, awathorn, Ba4e, bavar357, bestguarder, Bobrock1, bojan313, BOXRR, CHARLIE JA., Comyymoc, curiosity, darcaud, dearg, Dejan_vw, desmeki, Dioniss, Djokkinen, Dogma21, draganca, drimer, Imperator_Aleksandr_lll, Insan, istokzapad, IvanMiletic, Jaz, Khaless, mercedesamg, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Miler88, Mićko, nenad81, Nikoletina Bursac, Pavel Medved, pein, Remain, rovac, ruma, sap, Spinosa, StankoVrankovic, superwhy, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, trutcina, v82, vazduh, VBoss, veljko82, VJ, Vlad000, Vlada78, vlado_pg, Vrač, vrlenija, Walkers, Weah88, Wepp, wolverined4, wulfy, zeka013