Spam od topsajt.com

Spam od topsajt.com

offline
  • Pridružio: 01 Maj 2003
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: Kragujevac

Danas sam dobio spam od TopSajt.com sa adrese [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] koja izgleda da ne postoji. Smesno mi... Da se neki sajt koji treba da bude za primer reklamira na takav nacin. Ali dobro...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ivs 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 27 Apr 2006
  • Poruke: 1

I sad si faca!!!



offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

mnicic - šta je sadržaj poruke ? i ako si je sačuvao daj source

offline
  • Pridružio: 01 Maj 2003
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: Kragujevac

Citat:Return-Path: <ivs@topsajt.com>
X-Spam-Checker-Version: SpamAssassin 3.1.0 (2005-09-13) on ns.tron-inter.net
X-Spam-Level:
X-Spam-Status: No, score=0.8 required=4.0 tests=HTML_MESSAGE,MIME_HTML_MOSTLY,
MPART_ALT_DIFF autolearn=disabled version=3.1.0
Received: from server3.soloymi.com (server3.soloymi.com [72.232.3.154])
by ns.tron-inter.net (8.13.5/8.12.Cool with ESMTP id k1D0YesS018887
for <ovde je moj mail>; Mon, 13 Feb 2006 01:34:41 +0100
Received: from server3.soloymi.com ([72.232.3.154] helo=<ovde je edresa topsajt-a>)
by server3.soloymi.com with esmtpa (Exim 4.52)
id 1F8Re5-0001hG-6s
for <ovde je moj mail>; Mon, 13 Feb 2006 01:32:49 +0100
Received: from phpmailer ([195.250.104.70])
by <ovde je edresa topsajt-a> with HTTP (PHPMailer);
Mon, 13 Feb 2006 01:32:49 +0100
Date: Mon, 13 Feb 2006 01:32:49 +0100
To: <ovde je moj mail>
From: TOPSAJT <ivs@topsajt.com>
Subject: TOP-SAJT :: html kod za counter domena: ni-kel.com
Message-ID: <9e168783a962cbf989f1985e6abe9cd0@<ovde je edresa topsajt-a>>
X-Priority: 3
X-Mailer: PHPMailer [version 1.71]
MIME-Version: 1.0
Content-Type: multipart/alternative;
boundary="b1_9e168783a962cbf989f1985e6abe9cd0"
X-AntiAbuse: This header was added to track abuse, please include it with any abuse report
X-AntiAbuse: Primary Hostname - server3.soloymi.com
X-AntiAbuse: Original Domain - tron-inter.net
X-AntiAbuse: Originator/Caller UID/GID - [0 0] / [47 12]
X-AntiAbuse: Sender Address Domain - <ovde je edresa topsajt-a>
X-Source:
X-Source-Args:
X-Source-Dir:
X-Virus-Scanned: ClamAV version 0.88, clamav-milter version 0.87 on ns.tron-inter.net
X-Virus-Status: Clean
Status:


to bi bilo to.

a interesantno je da mi je clan ovog foruma "ivs" odgovorio sa Citat:I sad si faca!!!. Naime, ako malo bolje zapazite, na vrhu source-a poruke pise "ivs@topsajt.com" gde ima slicnosti sa korisnickim imenom na ovom forumu. Inace, sajt je hostovan kod Soloymi

p.s. izmenio sam link u sourceu, kako spameru ne bih pravio marketing

offline
  • aloe  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 01 Nov 2004
  • Poruke: 1270
  • Gde živiš: Beograd

"ivs" je isto nick na MSN Messenger od Tehnicke Podrske Solomyi-a. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 01 Maj 2003
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: Kragujevac

pa kako sam provalio nesto na elitesecurity, on je vlasnik (ili tako nesto) Solomy web hosting servisa

offline
  • aloe  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 01 Nov 2004
  • Poruke: 1270
  • Gde živiš: Beograd

@mnicic

Da,on je vlasnik.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1205 korisnika na forumu :: 38 registrovanih, 1 sakriven i 1166 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEKSICMILE, aleph_one, Apok, Arhiv, Boskovic, brane2208, BWG, cenejac111, CrveniSolaris, desmeki, Dovla 1980, Duschi, GrammaticalAnalysis, Hans Gajger, ILGromovnik, istina, kuntakinte, kybonacci, Lap720, marsi, mercedesamg, mgolub, Milan A. Nikolic, mkukoleca, nemkea71, NiKoLa27, Shilok, Siti2, Stevan2026, tanakadzo, tomo2, vaso1, VladaKG1980, Vlado82, volimpivuvolimrakiju, vukovi, zlaya011, 1324