Treba mi besplatan ANTIVIRUS

1

Treba mi besplatan ANTIVIRUS

offline
  • Pridružio: 15 Avg 2009
  • Poruke: 654
  • Gde živiš: Cuprija

Treba mi besplatan adntivirus program po vasoj preporuci posto ja nisam mnogo upucen u to.Kada bi mogli da mi date link za neki antivirus bio bih vam mnogo zahvalan...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • PHP programer
  • Pridružio: 26 Okt 2007
  • Poruke: 1064
  • Gde živiš: u Apache

pozzz,
ja bih ti preporučio Avast Home Edition,vrlo jednostavan za upotrebu.Samo se registruješ i na mail dobiješ key koji važi godinu dana.Nako tog perioda,samo obnoviš license key..



offline
  • Pridružio: 02 Jan 2008
  • Poruke: 2167

izmedju ostalih tu je i [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] i [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ...googlaj malo... Wink

offline
  • Pridružio: 15 Avg 2009
  • Poruke: 654
  • Gde živiš: Cuprija

OK.hvala vam

offline
  • Pridružio: 31 Avg 2009
  • Poruke: 234
  • Gde živiš: Republika Srpska

Po meni,najbolji "džabni" AV je Avira,a mogao bi probati i Microsoft Security Essentials,jer sam vidio da ima sjajne rezultate.Jedino nisam siguran da li je on kod nas dostupan?

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2009
  • Poruke: 963

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Imas tu "Besplatni antivirusi i firewall-ovi".

offline
  • Pridružio: 15 Avg 2009
  • Poruke: 654
  • Gde živiš: Cuprija

ok...hvala vam instalirao sam avast!!!

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 381
  • Gde živiš: Drugo ćoše levo iza Nedođije

Mislim da si pogrešio u izboru.
Napisao sam "mislim" da se nebi raspredala diskusija oko najboljeg ...
Posle par nedelja zameni ga Avirom, uključi opciju "Copy file to quarantine" pa onda preskeniraj "Complete system scan" i videćeš razliku.

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

browser ::Mislim da si pogrešio u izboru.
Napisao sam "mislim" da se nebi raspredala diskusija oko najboljeg ...
Posle par nedelja zameni ga Avirom, uključi opciju "Copy file to quarantine" pa onda preskeniraj "Complete system scan" i videćeš razliku.


Ovo sto si isto napisao nema veze!
Posle Avire instaliraj KIS2010 i videces da ce i on naci nesto Wink
Naravnoucenije : DOBAR ANTIVIRUS NE POSTOJI!

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 381
  • Gde živiš: Drugo ćoše levo iza Nedođije

@goran9888

Potpuno si u pravu, ali uvek postoji i ali:

1. Nisi dobro pročitao napisano:
"Napisao sam "mislim" da se nebi raspredala diskusija oko najboljeg ... "

2. Pitanje je bilo o besplatnim AV
KIS nije bio pominjan ni u jednom kontekstu pitanja, niti ulazi u kategoriju besplatnih

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 935 korisnika na forumu :: 46 registrovanih, 2 sakrivenih i 887 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., AleksSE, Andrija357, Belac91, bigbear, blatruc82, bobor, Brankojle, Coabelgrade, cuvarkuca, djuradj, dukajov, Dzambas, Dzigy, esx66, famoso, Gitzherai, Gogi_avio, Koca Popovic, luka35, MaksicZoran, MarkoD, Miki 24pbr, mist-mist, mnn2, museum, nebkv, Nemanja Opalić, nenad81, nuke92, ozzy, Panter, peradetlić, Radoslava, royst33, S-lash, sasakrajina, TRAVUNIJA, tuf, Tvrtko I, VJ, Vlad000, Volkcho, XBMC, zemljanin