nod32 i radmin3.0

nod32 i radmin3.0

offline
  • Pridružio: 13 Sep 2009
  • Poruke: 97

Naime, kad se podigne nod32 firewall na udaljenom racunaru, ne mogu da se kacim na server (udaljen racunar). Znam da treba negde da dopisem izuzetak, ali ne znam gde. I da li treba da dopisem izuzetak i za port?
Da li to radim u nod 32 ili u control panel->Windows Firewall.
OS je xp.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1153 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 7 sakrivenih i 1059 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, Asparagus, Asteker, Avalon015, bavar357, bigvlada, Bodin86, bojanstros9, bounty hunters, brandža84, bukefal, Centauro, coaaco, Comyymoc, CrveniSolaris, darkojovxp, Dekanovic, Deki Duga Devetka, deks, dendrit86, desmeki, DonRumataEstorski, doom83, dradex, drimer, dule10savic, dushkomkd, gajasvi, Gall, Georgius, Gitzherai, goran.vvv, Hans Gajger, Igor Antonic, Ir, kunktator, Kvaka22, lanishtefm, leopard83, leptirleptir, Litostroton, ljubo70, LostInSpaceandTime, Lucky 6, luka35, Magarac, MaksicZoran, MaschinenPistole, medaTT, mercedesamg, Mihajlo, MILO-VAN, MiroslavD, mist-mist, mm1811, mnn2, Natuzzi, nenad81, nixos, OKT, ostoja, ozzy, pein, pinci01, precan, Pururin, Qvazimodo, raptorsi, S-G, sale76, sap, Semberija, Sevatar, Shinobi, shota91, sistem22, Spinosa, stalja, stegonosa, tomo2, US_Rank_0, user24, Valter071, vathra, Vrač, ziggga, Zoca