Abbyy FineReader 6.0?

1

Abbyy FineReader 6.0?

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 139
  • Gde živiš: Banja Luka

Da li neko zna ispravan link za skidanje iskljucivo ove verzije programa?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Pogledaj tamo, ali mogu odmah da ti kažem da ti je za prepoznavanje ćiriličnog pisma neophodna "ruska" verzija finereader-a 6.



offline
  • Strog  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Bojan Kopanja
  • Web & Mobile developer @ ZeusSoftware
  • Pridružio: 26 Jul 2003
  • Poruke: 2597
  • Gde živiš: Stara Pazova

[offtopic]@ teacher

Kako "ruska"? Meni radi fantastično i trial verzija Abby readera 7.0 Pro edition...
[/offtopic]

@pandemonium

Ja imam trial 6-ice, pa ako nigde ne uspeš da je nađeš javi da uploadujem negde, nemam pojma kolika je, ali valjda neće biti problema Very Happy.

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

Hm,ja imam finereader 4.0 i kad prebacim na srpski prikazuje mi rezultate u cirilici i onda to ni na sta ne lici,kada stavim na engleski mnogo je bolje.E sad-kako da prebacim na srpski latinicu?Smile

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

ABBYY FineReader Pro v7.0.0.620:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

Ali Bojane-ja vec imam finereader samo mi treba eventualno neka nadgradnja za latinicu.Sa dialup-om ceo finereader ne bih skinuo u ovom zivotu!

offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

Imaš na njihovom sajtu u download sekciji mogućnost da skineš podršku za dosta jezika. Za našu latinicu skini hrvatski, a za ćirilicu imaš srpski.

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

teacher ::Imaš na njihovom sajtu u download sekciji mogućnost da skineš podršku za dosta jezika. Za našu latinicu skini hrvatski, a za ćirilicu imaš srpski.
Bez obzira sto imam cetvorku?Pa u other languages pise da ima srpski i cirilica i latinica?

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

Ja sam koristio Hrvatski/Ruski, u Abbyy 7...
Radilo je ok...

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

Pa ok sa 7-icom ali ja imam cetvorku!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1280 korisnika na forumu :: 99 registrovanih, 8 sakrivenih i 1173 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, ArchaBasha, Arhiv, avijacija, bankulen, bbrasnjo3, berste23, Bo96, Bobanzd, Bombarder, cafa0412, carinko, Chainsaw, CrveniSolaris, darcaud, Darko Jovanovic, debeli, dejan1972, deks, Dimitrije Paunovic, draganca, drale12, Duh sa sekirom, Džekson, Flanker-G, france93, GeoM, Glavonja049, Gosha101980, gost321, Great White, Guster25, HawX, Hitri, HogarStrashni, Ikica977, Incognito, Istman, JimmyNapoli, jnikola23, K a s p e r, king011, klepesina, Krin, LeGrandCharles, Litostroton, ljubicad7, Logic005, Marko00, MB120mm, mercedesamg, miki69, mikoyan21, mikrimaus, MIKULENCE, milenko crazy north, Miler88, MiljanXD, MilosM, moldway, nelezele, nerislav2025, Orc, orfanel, Orijen, ozzy, pablojepao, Piani Jazzer, ping15, PITT, Pohovani_00, Polifon, proka89, Pv123, raster12, royst33, Rumun2000, sale76, sekretar, Semberija, Sinduk, Sirius, SirOliver, SKYLINE, Solunac na steroidima, sombrero, sosko, StankoVrankovic, takini, tomigun, v82, VanZan, virked, VJ, vlado_pg, vojnik švejk, vpetrovic, zlizo, zoran77