Da li moze slika sa tv kartice na MSN !

Da li moze slika sa tv kartice na MSN !

offline
  • Pexus 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 09 Nov 2005
  • Poruke: 2

Preko ATI TV Wonder kartice (stariji tip) pratim TV program !
Pitanje: Da li je mogutje, taj live program proslediti prijatelju preko MSN-a, da i on gleda i slusha i ako moze , KAKO !
Imam ADSL 512/64, XP pro , AMD 1700+, MSN (koji nikad nisam koristio za video konferencije inache radiii)

Unapred hvala za bilo kakvu ideju!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Jul 2004
  • Poruke: 1472
  • Gde živiš: Vojvodina,Zrenjanin

Hmm i da je moguce imas upload 64k tako da bi to tesko uploadovao.



offline
  • Pexus 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 09 Nov 2005
  • Poruke: 2

LaserJat ::Hmm i da je moguce imas upload 64k tako da bi to tesko uploadovao.

Pa kako uploaduje sa web kamere!
Nego kad otvorim MSN on mi kaze da nemam web kameru i ne daje mi mogutjnost (ili ja ne vidim ) da za ulazni signal umesto web kamere izaberem tv karticu?? ima li reshenja

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1333 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 1 sakriven i 1318 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4fat, bojanstros9, Colt D, croato, Džekson, micke83, mist-mist, Opeshek, PlayerOne, procesor, Saša31LPB, suton, Vladimir90, vuksa72