DivX Pro Plasma Alpha build 1394 (Tritium)

DivX Pro Plasma Alpha build 1394 (Tritium)

offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

DivX Pro Plasma codec (kažu) donosi bolju kompresiju i kvalitet video zapisa.

Plasma poboljšava kompresiju (u odnosu na DivX Pro 5.21) za 8 - 34%, što rezultuje kvalitetnijim video zapisom sa istom veličinom fajla (ovo kaže razvojni tim).

Korisna adresa:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

ps. Za isprobavanje plasme potrebno je imati instaliranu bilo koju verziju DivX 5.21 codec-a ( ne mora biti pro)
Fajl je 'težak' 770kb



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Jun 2003
  • Poruke: 85
  • Gde živiš: Scottsdale, AZ

Dobro ce mi doci da poboljsam kvalitetu za Nightwish koncert ali ipak cu sacekati za finalnu verziju. Smile



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1561 korisnika na forumu :: 9 registrovanih, 3 sakrivenih i 1549 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Leonov, mirkoro, Ne doznajem se u oružje, nenad81, Polifon, S94, tomo2, ulogovan, vaci