|
U pitanju je media library Winamp plugin i pravi probleme u Win Vista/7 sistemima.
Slobodno obriši taj fajl gen_ml.dll --> putanja mu je plugins folder --> to je čak i preporučeno od strane KM playera
Još neke stvari koje preporučuju na KM forumu:
- instalacija KMP-a u folder sa administratorskim pravima
- pokretanje KMP-a sa admin pravima (desni klik na fajl --> properties --> pokretanje kao admin)
Inače, ne trebaju dodatni kodeci na sistemima gde je KMP. On poseduje u sebi sve interne kodeke, čak i ne registruje instalirane kodeke u sistemu.
Detaljnije --> [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|