Microsoft Virtual PC 2007?

Microsoft Virtual PC 2007?

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2006
  • Poruke: 93

Instalirao sam ovaj program na XP-u, i u njemu instalirao Win98 da bi pokrenuo neke igre, koje ne mogu da rade na XP-u. Ovaj virtuelni PC pokayuje da ima Procesor Pentium 3, kao i neku levu grafičku kartu. Da li mogu da promenim nekako procesor?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3176 korisnika na forumu :: 93 registrovanih, 8 sakrivenih i 3075 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, acov34, aleph_one, ALEXV, amaterSRB, Andy, Asparagus, BB, bb929, Bgorando, Bojan198527, Boris.A, boxbole, branko7, Bubimir, Chainsaw, Clouseau, Comyymoc, CrazyDiablo, crnogorac, cvrle312, dejan1972, Dejan_vw, dexteroza, Djota1, doktor097, Dorcolac, DrMrPr, Duh sa sekirom, dule10savic, Džekson, ekipo26, glados, Glavonja049, GORDI, iceburn, Igritelj, Jeremiah, jodzula, K-1A, Kajzer Soze, kalens021, kaput21, Krin, kuntakinte, lima, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, m94j, markolopin, menges, Mihailo Gazdić, Milan A. Nikolic, milos.cbr, MilunovicM, mnn2, momcilob55, N.e.m.a.nj.a., nenaddz, nisamBot, OgnjenMitric, operniki, Parker, peradetlić, Prečanin30, rakivan, Robin, sajorg, saputnik plavetnila, Shajlok, Shinobi, shiro, Simonsen23, SineMileBubaJez, skvara, Smd, tamno.nebo, Tas011, Titan, tomo2, Tribal, trutcina, tubular, uruk, USSVoyager, vathra, VBoss, Veber Zoltan, vranjanac29, yrraf, Zorge, Zrcalo