Moze li PDF u Office?

1

Moze li PDF u Office?

offline
  • Pridružio: 23 Apr 2003
  • Poruke: 320
  • Gde živiš: Medak III,Beograd

Kako da "prebacim" tekstualni dokument iz PDF formata u Acrobat Rider-u
u Office 2000 ili Open Office.(Word)
Da li je to uopste moguce?
Radi se o citavih 27 strana kucanog teksta.
Leon-Cale



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • SkY  Male
  • Boondock Saint
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 1060
  • Gde živiš: Vozdovac (MyCity South Side)

Mozes iz Acrobata 6 (ne readera, vec kompletnog programa).



offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Evo ti pdf to doc konverter

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

SkY ::Mozes iz Acrobata 6 (ne readera, vec kompletnog programa).A jel ga ti imaš?

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2003
  • Poruke: 1947
  • Gde živiš: Srbija

Ima nekoliko alata za konvertovanje, ali je ipak Adobr PDF writer najbolji.

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

E voleo bih da imam baš šesticu kompletnu!
Imam četvorku ali šestica ima boljih opcija.

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2003
  • Poruke: 1947
  • Gde živiš: Srbija

I tata bi sine, ali ima par sasvim ok freeware alata za to, a i openoffice novi moze dobar deo da odradi

offline
  • matic 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 22 Jun 2003
  • Poruke: 4

Trebalo bi da moze iz *.6.0, cini mi se da sam to vec radio

offline
  • Pridružio: 06 Maj 2003
  • Poruke: 1263
  • Gde živiš: Apatin

Nikad mi nije uspelo to sumnjam da ce uspeti izbaci gresku u transveru

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2003
  • Poruke: 1947
  • Gde živiš: Srbija

Uvek mozes zveknuti pdf2txt prvo.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3018 korisnika na forumu :: 49 registrovanih, 2 sakrivenih i 2967 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, AleksSE, aleph_one, Czrweni, Darko Jovanovic, Devil city 1989, Djokislav, doom83, Feller, gaga23, Glavonja049, Goran_Copenhagen, GT, HawX, hyla, Incognito, Istman, Ivan Gajic, Kriglord, littlebunny, Macalone, maxim_von_burdengate, Medojed, Metanoja, MiGac, Mile14, Mićko, Muki 123, Parker, Polifon, Pururin, Raso75, Rupert, Shilok, ShtagodShtagod, simicnenadbg, Slingshot, sova72, Tastatura ratnik, TBoy, theNedjeljko, tritonus, Tvrtko I, vaso1, vazduh, vukan0799, XBMC, zlaya011, 800077