Neko mi je provalio u komp

Neko mi je provalio u komp

offline
  • Pridružio: 22 Sep 2006
  • Poruke: 11
  • Gde živiš: Beograd

Neko mi je provalio u komp i sada koristi moj msn i pretura mi po kompu,gleda moje slike,komunicira sa ljudima kao da sam ja i itd.Na koji nacin to da sprecim i dali je reinstalacija jedino resenje?Hvala.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Prvo: kako znas da ti je neko provalio u komp? Da li vidis aktivnost, ili ti je neko rekao da msn salje razne poruke u tvoje ime? Ako je ovo drugo, to je neki msn virus.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 6891 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 11 sakrivenih i 6806 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alen-Delon-u-boji, aramis s, Asteker, BB, Bo96, bojcistv, boracbl1389, Ca6otep, Cirkon, crazydkure, CrveniSolaris, debeli, djuradj, dolinalima, esko_hz, Fructo, Georgius, Glavonja049, goxin, Hans Gajger, Insan, Istman, Jelly4183, JohnDoe, Kalem, kinderpingvin, Kotarle, krkalon, Kruger, LostInSpaceandTime, Lošmi, Magistar78, Marko Marković, marko79, Milan A. Nikolic, milanpb, Miler88, Milometer, milutin134, Mirage 2000N, Mis uz pusku, mmelezovic, nekdo, nenad81, nikolapetkovic, Nomica, Oscar, pfc74, PlayerOne, Pururin, Radoslava, redstar011, S.Palestinac, Sale0501, Semberija, Sevatar, Sirius, Srki98, stegonosa, strn, suton, TheDictator, tomigun, Topaz9, Tribal, uruk, Velizar Laro, W123, Weah88, Werdum1, XBMC, YoU, Zmaj Tolak, Zoca