Pokretanje klipova sa SWF ekstenzijom

Pokretanje klipova sa SWF ekstenzijom

offline
  • Miroslav Tanaskovic
  • Gradjevinski tehnicar
  • Pridružio: 02 Jan 2009
  • Poruke: 810
  • Gde živiš: Cacak

Kojim pleyerom pokrenuti klipove sa SWF extenzijom. Do skora sam ga otvarao sa gom plejerom ali sada nece ni jedan plejer da ga pokrene.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

To je Adobe-ov format koji koristi Flash Player...



offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Otvori ih u svom Web Browseru.

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Na primer: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Adobe: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ostale preporuke: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Miroslav Tanaskovic
  • Gradjevinski tehnicar
  • Pridružio: 02 Jan 2009
  • Poruke: 810
  • Gde živiš: Cacak

Ali kako samga otvarao u gom-u a sada nemoze i kad pokusam da ga konvertujem sa format faktori slika neide normalno nego jako ubrzano

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Pa zasto ga konvertujes kada sam ti dao playere? Bebee Dol
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • higuy  Male
  • Legendarni građanin
  • penzionisani tabijatlija
  • crni hronicar
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 8565
  • Gde živiš: Dubocica

Molicu, pogledajte zaglavlje prozora na slici. Mr. Green


offline
  • Miroslav Tanaskovic
  • Gradjevinski tehnicar
  • Pridružio: 02 Jan 2009
  • Poruke: 810
  • Gde živiš: Cacak

Ma u redu je skinuo sam ga i radi ok nego cisto me interesuje da znam sta se desava

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 718 korisnika na forumu :: 30 registrovanih, 3 sakrivenih i 685 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, avijacija, Centauro, Chainsaw, Coabelgrade, Dinarid, Duck of Death, Duschi, gaga23, Glavonja049, GrammaticalAnalysis, Joint Chief, Korle, Kredit, Laluvr, LostInSpaceandTime, Milan A. Nikolic, milijarder, NorthWind, novator, Pavel Medved, Petar J, Pururin, royst33, Stoilkovic, Str2022, Superastro, Vlado82, wolverined4, šumar bk2