Prebacivanje na DVD

Prebacivanje na DVD

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

Imam nekoliko klipova na računaru od kojih bi hteo da napravim jedan i da ga prebacim na dvd. Da bih sastavio jedan klip koristim Windows Movie Maker. Sad me interesuje da li postoje bolji programi za spajanje klipova i koji program da koristim da bih dobijeni film prebacim u dvd. Dobro bi bilo kad bi programi bili besplatni ili da bar imaju probni period.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Maj 2005
  • Poruke: 683
  • Gde živiš: Sr. Kamenica

AVI/MPEG/RM/WMV Joiner v4.81
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Size: 3.01Mb

Easy Video Joiner v5.21
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Size: 3.2Mb

AVI MPG WMV Video Joiner - X Video Joiner 1.96
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Size: 5.6Mb

Wink



offline
  • Dark 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 03 Dec 2003
  • Poruke: 677
  • Gde živiš: Beograd

A za prebacivanje na dvd recimo - Nero

offline
  • Pridružio: 07 Jun 2005
  • Poruke: 34
  • Gde živiš: New Now

Nero moze to da nareze na DVD ali ne i da prebaci u DVD format. Probaj WinAvi meni on radi sasvim dobro i jednostavan je maximalno. Nije besplatan i mora se kupiti jer ce ti u protivnom ubaciti svoj logo preko slike.

edit by m4rk0

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2005
  • Poruke: 212
  • Gde živiš: Beograd

Da li mogu sa WinAvi-jem da prebacim mpeg fajl u DVD format (ne znam da li sam se dobro izrazio,ali potrebno mi je da mogu da gledam taj mpeg na bilo kojem dvd uredjaju)

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2005
  • Poruke: 683
  • Gde živiš: Sr. Kamenica

@nebojso
mogao bi da procitas malo o tome sto si pitao, eve jedan lnk
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 852 korisnika na forumu :: 121 registrovanih, 12 sakrivenih i 719 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., acatomic, alberto, Andrija357, AS, Battlehammer, Bbbggg1979, Bo96, boj.an, BojanB93, bojanM84, bokicacar, Boris90, boromir, BORUTUS, borya90, boskelazo, brandža84, branko87, C-Gun, celt, Coficab, Comyymoc, cuvarkuca, Czrweni, d.arsenal321, dearg, Devil city 1989, DJORDJE-NO-1, doom83, Dragacevac, Dragon Order, dule10savic, dusanobr, DuškoMraz, Džekson, Eagle_1, EVIDENTICAR, Feller, Georgius, glados, Glavonja049, gobrad, goran.vvv, GORDI, Goxy1, GveX, iceburn, ILGromovnik, Incognito, Jeremiah, JK, Kakarotsvc, kalens021, komsija1, Konda, kovinacc, Kruger, Krusarac, Lazur_01, Lester Freamon, Lucije Kvint, MarijaC84, Marko Marković, maxim_von_burdengate, mercedesamg, Metanoja, Miki 84, mikidragi, mikijoo, mikrimaus, milanpb, Milanče222, Milos1987, MilosM, Mirage 2000N, Mis uz pusku, mm1811, N.e.m.a.nj.a., Nemanja Opalić, nikolapetkovic, nuke92, OgnjenMitric, OldKresoje, Orc, Oscar, Panter, Permaldar, Piani Jazzer, Polifon, Prečanin30, probisic, proka89, radovanstojkov023, radza1, Regrut Boskica, rovac, royst33, Sale0501, saputnik plavetnila, savuni, sevenino, Sin Boskic, Sirius, skvara, Spinosa, Srdjadj70, stefan95, StefanNBG90, tomigun, travisrise, USSVoyager, vidra boy, vladom6, vrgudinac, vrlenija, vukovi, zlukic, zombicar153, Zorge, Zrcalo