abby fine reader

abby fine reader

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2011
  • Poruke: 4

Da li moze neko da mi kaze ima li verzija Abby fine reader-a /free koja cita staroslovenski tekst? Molil vas pomozite. ili neki dr program i liknk gde da skinem...Sad((



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2117 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 3 sakrivenih i 2060 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, ALEXV, Asparagus, Barista, Ben Roj, Betta, bokicacar, Borkanović, Brada64, brundo65, Bubili, cenejac111, Coabelgrade, cole77, comi_pfc, cvrle312, Dimitrije Paunovic, Dragan1998, drimer, Georgius, gost321, GrammaticalAnalysis, Hans Gajger, istina, luka35, Magarac, MagicniHerpes, Man1ac021, Marko Marković, Mihailo Gazdić, Mitch22, mustangkg, nenad81, pein, promajauglavi, Pururin, redstar72, scimitar19, Seeker, sekretar, Sevatar, shiro, simicnenadbg, Srki98, stalja, Tamna_strana_Meseca, TheDictator, uruk, Vanderx, veljko82, wolverined4, YugoSlav, zil10, zzapNDjuric99