adobe flash player je spor

1

adobe flash player je spor

offline
  • Dusan Kostic
  • @kosticdk
  • Pridružio: 24 Avg 2011
  • Poruke: 300
  • Gde živiš: Beograd

Kao sto rekoh u naslovu, zasto je spor?
Na windows xp-u mi je flash player uzasno spor cak i kada gledam obican youtube snimak Confused zasto je to tako i ima li mu pomoci?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • higuy  Male
  • Legendarni građanin
  • penzionisani tabijatlija
  • crni hronicar
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 8565
  • Gde živiš: Dubocica

Flash player nije spor. Sporost potice od internet konekcije (mala brzina, malware u nekim slucajevima) i slabosti kompjuterske konfiguracije (spor procesor, malo RAM-a, slaba graficka kartica, spor HDD). Uradi update flash player-a na zadnju verziju. I browser update je potreban, ako je verzija stara.



offline
  • Dusan Kostic
  • @kosticdk
  • Pridružio: 24 Avg 2011
  • Poruke: 300
  • Gde živiš: Beograd

Grafika: nvidia geforce fx 5200
Procesor: amd sempron 2600+ 1.83ghz
Ram: 1 gb (ne znam brzinu mislim da je 800)

Sve u svemu matora masina...
Vec sam imao poslednju verziju flesa i google chrome-a
Jel moze nesto da se ucini ili bas nista?
Gleda sam process dok igram cityville na fejsbuku i samo mi fles pojede oko 500 mb rama.

offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Sempron,... zlo i naopako za Flash Player. Crying or Very sad

offline
  • Dusan Kostic
  • @kosticdk
  • Pridružio: 24 Avg 2011
  • Poruke: 300
  • Gde živiš: Beograd

Hoces da kazes da pomoci nema? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Sem novog kompa i prestanka igranja igara na fejsu ne.

offline
  • Dusan Kostic
  • @kosticdk
  • Pridružio: 24 Avg 2011
  • Poruke: 300
  • Gde živiš: Beograd

Hvala vam drugari na brzim odgovorima.

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

@kostic.dk




Skini, razipuj i pokreni System Explorer: [url=https://www.mycity.rs/must-login.png

Da bi ti se pokazao Menu bar, klik na oznaku sto sam uokvirio crveno, na slici:





Iz padajuceg menija pod nazivom Main izaberi opciju Build System Raport



Kada izadje izvestaj snimi ga (izaberi proizvoljno ime) na Desktop opcijom Save to File




Upload-uj nam taj fajl sa Desktop-a u sledecoj poruci.

offline
  • Dusan Kostic
  • @kosticdk
  • Pridružio: 24 Avg 2011
  • Poruke: 300
  • Gde živiš: Beograd

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Izvoli

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

kostic.dk ::https://www.mycity.rs/must-login.png

Izvoli




Update-uj sistem i update-uj drajvere za pocetak pa onda proveri stanje.



Update sistem valjda znas kako radis, a update driver-a (za plocu i graficku karticu) mozes uraditi uz pomoc ovog clanka: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1243 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 8 sakrivenih i 1166 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, ajo baba, aramis s, Ares12356, Asteker, awathorn, Ba4e, bavar357, belov, benne, bestguarder, bigvlada, bokicacar, boromir, C-Gun, cemix, Cirkon, Colt D, CrveniSolaris, dejanbenkovic, dejankm, djboj, djonsule, dmitarche, Feller, Gitzherai, helen1, ikan, Ikica977, Jeremiah, Koplje, kunktator, kybonacci, Lance Guest, Makarid, mercedesamg, Mi lao shu, milenko crazy north, Millennium, Milometer, moldway, nekdo, nesa1962, niksa517, nnnnnnnnnn, nobutado, Novakomp, nuke92, oddsock, Oscar2, Panter, pfc74, Pilence, Polifon, proka89, repac, S94, Sass Drake, sickmouse, Stefan M, stegonosa, tomo2, vathra, VBoss, x9, XBMC, YugoSlav, zemljanin, zlaya011