kako da narezem neki fajl na cd

kako da narezem neki fajl na cd

offline
  • Dragan Nikolic
  • Frizer
  • Pridružio: 28 Jan 2012
  • Poruke: 328
  • Gde živiš: Sirig

imam neke fajlove,filmove zauzimaju oko 8 giiga al problem je sto je jedan fajl pa nzm kako da ga podelim na 2 dela i narezem jedan deo na 1 a jedan na 2 deo?HITNO!!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Ubaci taj fajl u folder, zatim idi desni klik, pa Add to Archive. Dole podesi Store pod compression i Velicina DVD+R



offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Ako se dobro secam, ima ona opcija u Total Commander-u "Split File" Confused

(Sad nemam njega na PC-u)

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Ako ma više fajlova, nareži na jedan DVD fajlove do kapaciteta DVD diska a ostale nareži na drugi DVD.
Ako imaš jedan veliki fajl podeli ga na delove veličine DVD-a preko Total Commandera (kako je predložio Rule). Evo ti uputstvo: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ili kupi Dual Layer DVD. Podržava li tvoj rezač rezanje Dual Layer diskova?

offline
  • Pridružio: 05 Feb 2008
  • Poruke: 2134

Pa stane ti to na 1 Dual Layer DVD (8.5 GB) ako neces da se zezas sa deljenjem fajla.
Inace fajl mozes podeliti u bilo kom arhiveru (winzip,winrar itd)

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2005
  • Poruke: 340

Ako su filmovi u MKV formatu najbolje je deliti fajlove sa MKVToolnix. Na taj način će filmovi moći da se reprodukuju direkno sa DVD diska, bez potrebe da se kopiraju na HDD i ponovo spajaju. A bilo kakvo deljene Total Commander-om ili WinRAR/Zip/7z to zahteval.

offline
  • Dragan Nikolic
  • Frizer
  • Pridružio: 28 Jan 2012
  • Poruke: 328
  • Gde živiš: Sirig

Jos mi recite kako da proverim dali mi citac podrzava dual dvdiove?

offline
  • higuy  Male
  • Legendarni građanin
  • penzionisani tabijatlija
  • crni hronicar
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 8565
  • Gde živiš: Dubocica

Napisano: 08 Mar 2012 19:01



Dopuna: 08 Mar 2012 19:04

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1166 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 9 sakrivenih i 1063 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, acatomic, aleksandar89, Alen1987, ALEXV, Andy, Avalon015, Blair, Bojan198527, bojcistv, bpop, Bubimir, Car89, Cicumile, CikaKURE, crnogorac, dane007, dekiz, dj.ape, djboj, djonsule, Djota1, dok80, DonRumataEstorski, Dorcolac, drale12, Dzigy, Electron, Frunze, geo.dule, Georgius, Glavonja049, Gogi_avio, goran.vvv, Ice, Jaxupa, Jester, jukeboxer, kaput21, lucianovercetti, Marko Marković, medaTT, Metanoja, miki69, milanpb, Miler88, MiloradKomadic, miodrag, momcilob55, munem, narandzasti, Ndsk, Ne doznajem se u oružje, nebidrag, Nebojsa Georgijev, nenaddz, Nobunaga, OgnjenMitric, ozzy, pablojepao, Paklenica, Panter, peradetlić, pfc74, ping15, pobeda, Polifon, Posmatrac77OKB, Prečanin30, proka89, radovanstojkov023, repac, Resnica, Rogan33, S-lash, saputnik plavetnila, sasics, sedan, Semberija, shiro, Siti2, sony771, tamno.nebo, Tas011, tomigun, tooooom, US_Rank_0, Veber Zoltan, vjetar, Vrač, Walkers, ziro, zivojin32, Zmajac