problem sa narezivanjem

problem sa narezivanjem

offline
  • Pridružio: 30 Nov 2007
  • Poruke: 161

kada hocu da narezem cd udjem u nero i na mjestu gdje pise which recorder would you like to use imam samo opciju Image Recorder cd-r/rw a sa tom opcijom ne mogu da narezem , znam da su prije bile i one neke druge opcije , nesto cd i dvd ali ih sada nema nigdje



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Imas li uopste CD/DVD-ROM u racunaru.
Daj nam screnshoot device menagera.

Ides ovako :

Start -> Run -> devmgmt.msc -> OK

Klikni na + pored DVD/CD-ROM drives , i uslikaj ekran .



offline
  • Pridružio: 30 Nov 2007
  • Poruke: 161

naravno da imam , pise mi PIONEER DVD-RW DVR-112D , nerezivao sam nekoliko dvd-ova prije nekih 15 dana i kada sam danas upalio nero da narezem nesto nisam mogao nikako zato sto nemam onih opcija koje sam spomenuo u prvom postu

offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Pogledaj ovu temu: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

I proveri burning rights.

offline
  • Pridružio: 30 Nov 2007
  • Poruke: 161

ne mogu da nadjem tu opciju burning rights , kod mene je neki stari nero 5.5 , probao sam da instaliram i ovu novu verziju ali mi isto pokazuje

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2057 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 4 sakrivenih i 1999 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, amaterSRB, Bbbggg1979, Bgd123, Bojan198527, celt, Chainsaw, Cirkon, comi991, d.arsenal321, Deki Duga Devetka, djonsule, eagle.rs, esx66, Feller, gasa97, Ilija Cvorovic, Ir, jalos, Jeremiah, Kakarotsvc, Komentator, Lucije Kvint, MadMike, mat, nebkv, nelezele, nenad81, Nikoletina Bursac, novator, operniki, ozzy, panzerwaffe, Parker, Pero, Petarvu, proka89, Prometeus, raptorsi, raster12, Roksi, SirOliver, Solunac na steroidima, Srky Boy, tiho76, Troja, troki1971, Valter071, Vanderx, Vlada78, vlado_pg, zgoljo, zlaya011, Zorge