program za hemiju

program za hemiju

offline
  • Pridružio: 01 Maj 2007
  • Poruke: 173
  • Gde živiš: Paraćin

Da li neko moze da mi kaze da li postoji neki program za izvodjenje hemijskih eksperimenta,vezan za hemijske jednacine i sl.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Em, imas ChemLab ja sam nesto radio s njim u OS, a i pomogao je deci koja su isla na takmicenja. Nije veliki ali nemam link.



offline
  • Dr SiGn  Male
  • Stručni saradnik
    Windows
  • Pridružio: 11 Jul 2005
  • Poruke: 1149
  • Gde živiš: Beograd

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

ako je to,to... Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2524 korisnika na forumu :: 35 registrovanih, 5 sakrivenih i 2484 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Apok, avijacija, bojan_t, brane2208, BWG, Cicumile, Coabelgrade, CrveniSolaris, Djordje29, Dusko_Dugousko, GrammaticalAnalysis, Hans Gajger, istina, J - 6, Kozara1, marsi, mercedesamg, mkukoleca, nenad81, partyzan, Polifon, redstar72, rikirubio, Robin, Shilok, Srna, Stevan2026, Stoilkovic, tanakadzo, tomo2, vaso1, Vlado82, vukovi, zzapNDjuric99, 1324