run time greske

run time greske

offline
  • Pridružio: 28 Feb 2012
  • Poruke: 146
  • Gde živiš: beograd

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

to je jedna od tih pokusavam da sredim cs editujem ga i ovo mi se desava a nije mi se nikad desavalo u cemu je problem ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Feb 2012
  • Poruke: 1872

Jel ti se pojavljuje ta greska kada nesto drugo menjas, osim te pjesme pri start up-u?
Je si li pokusao neku drugu pesmu?
Kada ostavis na default isto ti se desava?



offline
  • Pridružio: 28 Feb 2012
  • Poruke: 146
  • Gde živiš: beograd

i na defaultu se isto desava cim pritisnem to background music

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2012
  • Poruke: 1872

A šta je sa ostalim podešavanjima?
Pojavljuje li se igdje drugo ta (ili druga) greska?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1150 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 3 sakrivenih i 1074 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, ArchaBasha, awathorn, Ba4e, bb929, blatruc82, bojank, Borski1977, BOXRR, Boxy, BtR-45, bukefal, cifra, Clouseau, cojapop, Cvijo_ue, Dare, Denaya, Djota1, DonRumataEstorski, Draganeli, dragoljub11987, dukajov, dule10savic, dulleo, dusan.l, dushan, ekser222, Electron, Frunze, Ilija Cvorovic, jarovitt, JOntra, king011, limeni, ljiljak, lord sir giga, LUDI, marsovac 2, Michellefromrezistance, Mihajlo, Milan A. Nikolic, Miler88, Milovan Dinic, Miškić, mocnijogurt, nemkea71, nenad81, nevjerna beba, NiKoLa27, niksa517, ObelixSRB, OKT, pajcex026, Panter, pein, Piani Jazzer, RajkoB, repac, S-G, Saša1989, skok, spalev, stagezin, tm, Tumansky, Ulzana, v82, Vanderx, veljko82, vladom6, Zrcalo, 79693