text to speech

text to speech

offline
  • mit01 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 12 Apr 2007
  • Poruke: 1

dali nekoj moze da mi kaze nekoja text to speech programa koja moze da cita srpski,hrvatski ili makedonski tekst...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1223 korisnika na forumu :: 129 registrovanih, 11 sakrivenih i 1083 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, amaterSRB, annon, Asteker, bankulen, BB, bestguarder, blue, bobo85, bolimejoli, Boris90, Borski1977, Bubili, Bubimir, C-Gun, CHARLIE JA., Comyymoc, crnogorac, Czrweni, DaliborVukadinovic, darionis, DeerHunter, Demi87, Denaya, Dimitrise93, djonsule, dok80, Dorcolac, draganca, dule10savic, Duschi, Džekson, Electron, Feller, Flanker-G, Georgius, Giskard, Gogi_avio, Hans Gajger, Helket, Hitri, iceburn, ikan, ILGromovnik, Ivan Campo, Ivica1102, Ivoo, jalos, Jeremija98, jodzula, Jozo74, K2, Kajzer Soze, kenny74, kibihrchak, Kole1975, komenski, Krin, kybonacci, Laske, LostInSpaceandTime, luka35, Macalone, mainstream, Malahit, Marko Marković, MaxLevenfeld, medaTT, Medojed, mercedesamg, MGBRBG, Miki01, Miler88, mino bosanac, mixkax, moldway, monomah, Mrav Obrad, Murko, N.e.m.a.nj.a., neutrino, NeutrinoSRB, nikolapetkovic, nnnnnnnnnn, nuke92, OldKresoje, Parker, pein, Pekman, Piani Jazzer, PlayerOne, Posmatrac77OKB, probisic, Radoslava, Redred, Remain, S-G, samoulogovankorisnik, sap, scimitar19, septembar, Soslan, Srky Boy, StalniPromatrač, starlights, Stoorb, tamno.nebo, tanakadzo, Titan, tooljan, Topaz9, tubular, Tvrtko I, vaci, vaso1, veljko82, VJ, vlad4, vlada035, vobo, wolverined4, zajcev1, zemljanin, ziggga, Zmajac, zokizemun, Žrnov