Ne znam zasto..

Ne znam zasto..

offline
  • Pridružio: 07 Dec 2008
  • Poruke: 1

...kada prebacim sa kamere SONy DVD zapis na hard slika mi secka s vremena na vreme.Uzgred, tu kameru imam dve godine i ovaj komp isto toliko i to mi se ranije nije desavalo.Zaboravih da kazem da kad taj snimak gleda direkt na kameri sve je u redu???Poludeh vise od toga...ko mi resi problem ili bar da upute za resavanje imace Milku 100 gr.....svega mi:))))Hvala puno unapred....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 297
  • Gde živiš: Vranje

Codec je najverovatnije u pitanju,mora da si u medjuvremenu instalirao neki program za obradu filma koji ti je duplirao ili prelepio codec.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 706 korisnika na forumu :: 8 registrovanih, 0 sakrivenih i 698 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acatomic, berste23, goxin, Lepi Jova, Saša31LPB, shadower78, Shilok, Vlado82