problem sa Nerom!

problem sa Nerom!

offline
  • M78  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 07 Feb 2007
  • Poruke: 161
  • Gde živiš: Novi Sad

Spojio sam vise video isecaka formata MPEG2 u jedan pa sam taj jedan konvertovao u MPEG.Dobio sam sta sam hteo,samo sto to sad ne mogu da narezem na dvd.Nero mi javlja da mi je fajl prevelik i trazi da bude manji od 2GB.
P.S.:Nisam neki ekspert:) pa bi mi dobro doslo detaljno objasnjenje!
Unapred hvala!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Uvek gledaj da ti video fajl bude manji od 2 GB. Ne znam sta si konkretno radio pa ti je to bitno da imas sve u jednom fajlu ali ako hoces da ti ostane u tom jednom komadu probaj odraditi tako sto ces taj fajl ubaciti u VirtualDub-MPEG2 pa kompresovati u avi. Imas temu o podesavanju Xvid kodeka pa probaj tako odraditi ako ti odgovara.



offline
  • den78  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2005
  • Poruke: 1227
  • Gde živiš: Moe's Tavern

jednostavno... rezi u UDF format, a ne u ISO ...i nece biti problema Smile
ili probaj sa Nero Express-om, on to automatski odradjuje.
poz

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Rezao sam ja fajl koji je bio nesto jaci od 4 GB ali zna biti problem u reprodukciji na DVD playerima. Kod mene je ok radilo i kod jos nekih ali negde nije htelo. Da ne pricam koliko sam se ubio od montiranja a posle morao sve ponovo ali sam tad radio po delovima Smile

offline
  • M78  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 07 Feb 2007
  • Poruke: 161
  • Gde živiš: Novi Sad

Sekao sam delove utakmica pa ih spajao!
U svakom slucaju zahvaljujem na pomoci!
Pozdrav za sve prisutne!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2678 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 6 sakrivenih i 2597 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, Akiro, alex71, Aristotle2002, awathorn, Ba4e, bavar357, bestguarder, Bobrock1, bojan313, BOXRR, brandža84, Bubimir, Comyymoc, curiosity, darcaud, dearg, Dejan_vw, desmeki, Desmond, Djokkinen, Dogma21, draganca, drimer, DS01, Džekson, elenemste, galijot, Imperator_Aleksandr_lll, Insan, istokzapad, Jaz, jodzula, Kajzer Soze, Khaless, konstruktor, Lotus, Marko Marković, mercedesamg, milenko crazy north, Miler88, Mićko, mm1811, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., nelezele, nenad81, Nikoletina Bursac, operniki, ozzy, Pavel Medved, pein, Pekman, rakivan, rovac, Spinosa, StankoVrankovic, superwhy, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, trutcina, v82, veljko82, VJ, Vlad000, Vlada78, vlado_pg, vojnik švejk, Vrač, vrlenija, Wepp, wolverined4, wulfy, zeka013, Zvonkozvonko