Problem sa Nerom

Problem sa Nerom

offline
  • maha  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1152

Zašto sa nero-m 7 ne mogu da snimim muziku za player u kolima a sa nerom 6 ide?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 05 Feb 2008
  • Poruke: 2134

Kako mislis da nemozes da snimis? Snimis a plejer registruje prazan disk?
Dali si koristio iste brzine rezanja u nero 7 kao i u nero 6? secam se da je jedna verzija Nero-a 7... bila bagovita u smislu da sam narezao 2-3 DVD-a a za dva dana ih nisam mogao ocitati,pa sam se vratio na 7.1...
trenutnu verziju koju imam je Nero Micro 8.1.1.4 i radi fenomenalno.
Ono Micro znaci da nije citav paket Neroa u pitanju nego samo kupujes Burning komponentu.
Stvarno neznam u cemu bi mogao biti problem ako tvoj nero nije bagovit,jedino da probas da rezes sa manjom brzinom za slucaj da ti je laser u plejeru poceo "slabiti".Mozda neko da pametniji odgovor.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1254 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 4 sakrivenih i 1193 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alex71, Asteker, Bokiboks, Bombona, Cicumile, Cirkon, darionis, darkojbn, deks, Dimitrise93, Djokislav, Djota1, dozorni, Draganeli, DragoslavS, dushan, Džekson, ElGenius, foka106, Georgius, goran.vvv, goxin, Hans Gajger, HrcAk47, Jeremiah, Kalaura, koom0001, loon123, M74AB3, Malahit, Mcdado, MGBRBG, Milan Miscevic, misa2, Mićko, Mrav Obrad, Nikoletina Bursac, nobutado, OKT, Panter, panzerwaffe, PlayerOne, Prašinar, Robin, saputnik plavetnila, Semberija, Sharpshooter, Sirius, Siti2, skok, stegonosa, tm, Tvrtko I, vathra, VekiJ, vukovi