sa videa na hd?

sa videa na hd?

offline
  • M78  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 07 Feb 2007
  • Poruke: 161
  • Gde živiš: Novi Sad

Prvo da kazem sta sve imam od opreme pa tek onda da postavim pitanje!
Imam Connex PCTV karticu(sa njom sa dobio instalacioni disk i sve potrebne drajvere ka i program InterVideo WinDVR),Video i sve moguce i nemoguce kablove koji postoje na ovome svetu.Sad mi treba neko strucan da mi kaze-da kad sve to povezem kako treba i kako pise u uputstvu-imam sliku a nemam tona!?I jos nesto me interesuje-kad se povezuje pctv kartica sa zvucnom karticom iz koji su ulazi odnosno izlazi?Unapred hvala!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Jun 2007
  • Poruke: 73

Ukoliko nemas ton nisi ukljucio audio kabl iz Conxx u audio ulaz(plavi jack) zvucne kartice .
Ukoliko si ukljucio audio kabl ,nisi u podesavanju WinDVR-a podesio audio podesavanja tojest treba programu da kazes gde je uboden audio kabl iz TV kartice (izaberi za oobe audio opcije line in)
Napomena:procitaj na TV kartici gde je audio nemoj da ukljucis u konektor za daljinkski ,,IR,, i ponovo trazis zvuk



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1484 korisnika na forumu :: 96 registrovanih, 7 sakrivenih i 1381 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, alex1974, aramis s, ArchaBasha, Asparagus, Asteker, avijacija, bigbear, bigvlada, BOXRR, brandža84, BraneS, Chainsaw, Cigi, Cirkon, Clouseau, cole77, Comyymoc, Crazzer, d.arsenal321, d29, desmeki, Despot1, DezurniOperativni, djuradj, dolinalima, Duce, dule10savic, dusan.l, dzoni19, Electron, elenemste, ElGenius, famoso, Flanker-G, Gerilac, GH69, goran.vvv, gost321, Goxy1, HrcAk47, Ikica977, ISOF, kolle.the.kid, Krusarac, ljubo70, MagicniHerpes, magyar, Markan90, MaschinenPistole, mat, maxim_von_burdengate, mean_machine, mercedesamg, mgolub, Mi lao shu, milanpetkovicv, MiloradKomadic, Milos ZA, milos97, Mis uz pusku, mkukoleca, Mzee, Naj-Turs, nebkv, OldKresoje, pein, Piani Jazzer, picknick, Pilipenda, precan, Radoslava, redstar011, RommelBL, rovac, simicnenadbg, skok, Smiljkovich, Smor, spalev, Srki98, stalja, stegonosa, suton, taomaster, Topaz9, tritonus, Tvrtko I, vidra boy, VJ, vladao75, Vojkan Petrovic, vrgudinac, Woya, x011, Zrcalo