BLOB Polje

BLOB Polje

offline
  • Pridružio: 18 Jul 2005
  • Poruke: 312

Definisao sam jedno polje u bazi kao BLOB (MySQL baza)
Interesuje me kako da ubacim sliku unutra?

Da li je sintaksa kao npr:

INSERT INTO TABLE...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 936 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 5 sakrivenih i 879 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., abramac, Antoni S, Arsenije, Bbbggg1979, bojcistv, boranin45, Bubimir, BUDDAR70, celik, darionis, darkkran, Darth Malak, Duce, ekipo26, Feller, g_g, Goran_, gorankuba, Ir, Ivan Germanovic, Jablan, Jeremiah, JOntra, Jozo74, Kakarotsvc, kihot, Krusarac, ljuba.b, LostInSpaceandTime, Magarac, Milos ZA, nnovakis, ObelixSRB, Papadubi, Pilence, PO1974, Posmatrac77OKB, RecA, ruma, sasics, sickmouse, Solunac na steroidima, synergia, Tafocus, uruk, VekiJ, Vlada78, vukajlo71, zeka013, zlaya011, zvomar