Masne kiseline

Masne kiseline

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2006
  • Poruke: 51

Da li je neko mozda cuo za gondic acid (20:1) i heneicosan acid (21:0)?
U pitanju su masne kiseline. Nazive sam dao na engleskom, a potrebni su mi nazivi na srpskom. Da li neko moze da nasluti kako se zovu na srpskom? U zagradi se nalazi,valjda, br. atoma ugljenika, ako moze da pomogne. (nisam strucnjak za hemiju)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 976 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 8 sakrivenih i 901 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., acatomic, airsuba, Apok, ArmFPGA, Avalon015, Belisarius, Bo96, Bojan198527, bojcistv, Brankojle, Chainsaw, Crazzer, darionis, DeerHunter, DonRumataEstorski, Dorcolac, efektiva, Electron, eulereix, Georgius, goran.vvv, gregorxix, Hans Gajger, HogarStrashni, Igritelj, Jeremija98, kikisp, knutveliki, Lance Guest, lcc, mainstream, MarkoMarkovic86, mat, mercedesamg, Milometer, Milos ZA, MiroslavD, Mićko, mm1811, Mzee, neko_drugi, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, OldKresoje, oldtimer, ozzy, Piani Jazzer, proka89, rakivan, Robin, sasics, Semberija, skok, skvara, ss10, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., Tas011, Tihi86, TRZH92, vaso1, Vlada78, vrgudinac, Zastava, Zmajac