Anhidridi kiselina.Kiseline

Anhidridi kiselina.Kiseline

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 36
  • Gde živiš: Banja Luka

Mozete li mi objasniti sta su kiseline? Hvala.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Napisano: 03 Maj 2011 16:04

Vaka ::Mozete li mi objasniti sta su kiseline? Hvala.


Pozdrav.
Moze ovako nesto:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Very Happy

Dopuna: 03 Maj 2011 16:06

Izvolte nesto opsirnije: Arrow

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 900 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 7 sakrivenih i 810 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, ArmFPGA, Asparagus, bankulen, blatruc82, BlekMen, bojank, Borkanović, boromir, borya90, braca57, branko7, Colt D, dankisha, darionis, dejan.7951, Deki Duga Devetka, Demi87, dragoljub11987, drimer, dule10savic, Fructo, goran.vvv, Goran_, goxin, InzenjerBL, IpMan, J - 6, jarovitt, JK, jodzula, JOntra, Jozo74, K-1A, Kobrim, Kontrausluga, kunktator, kuntakinte, Kvaka22, laurusri, Linda, LjubisaR, M74AB3, Macalone, Marko Marković, mercedesamg, milanpb, milenko crazy north, Miler88, milos97, mocnijogurt, mrmjtvc, Nemanja.M, nemkea71, nerislav2025, nobutado, Nomica, Novakomp, nuke92, ObelixSRB, OKT, Paklenica, Pohovani_00, sap, sasovsky, SDsd, Sir Budimir, Siti2, sombrero, stefanmpurtic, stokssone, tubular, Tvrtko I, uruk, vathra, Vilhelmus, Vrač, yufighter, Zastava, zeka013, Zmaj Tolak, Zoran1959, 800077