|
Svakako preci na 2005, postoji masa stvari koje kompajler 6-ca nece progutati (imaces 300 problema sa recimo template-ima), ili ce potpuno ignorisati sto svakako nije dobro ( npr. specifikacije izuzetaka)...
2005-ca je meni pravila probleme sa tipovima podataka, malo su tu stvari drugacije, pa obicno ima posla da se iskompajliraju programi pisani u ranijim verzijama ... ali sto kaze bNasty C++ je C++, uz to radno okruzenje je zahvalnije ... jedino sto je zahtjevan pa ga je malo teze potjerati na slabijim masinama ...
|