Ne rade mi mIRC ni X Chat

Ne rade mi mIRC ni X Chat

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Ne mogu nikako da se povezhem na Krstaricu ili Serbian Caffe bilo preko mIRC-a bilo preko X chata...sva podeshavanja su u redu sa tim podeshavanjima sam se i pre kachio na kanale sad vec dve nedelje mi izbacuje Connection timed out..firewall ne koristim,koristim SP 1 od AV-a imam AVAST!...bilo koji savet je dobro doshao... Bebee Dol



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • snajp  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 24 Mar 2006
  • Poruke: 1219
  • Gde živiš: Nis

Mozda bi ti bilo dobro da instaliras Ace Shels skriptu za mirc. Probaj sa njom posto je doradjena i ima podesavanja u sebi. Smile



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1043 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 1 sakriven i 1032 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: benne, Deki Duga Devetka, goran.vvv, Jester, pisac12, proka89, saputnik plavetnila, shiro, TRZH92, Zastava