panasonic Hdc-dx1

panasonic Hdc-dx1

offline
  • Pridružio: 10 Maj 2004
  • Poruke: 212
  • Gde živiš: sombor

ima li ko iskustva sa ovom kamerom. cini mi se da je ok.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1009 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 14 sakrivenih i 923 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., acatomic, airsuba, Apok, aramis s, ArmFPGA, Avalon015, blue, Bo96, boromir, Brankojle, cavatina, Chainsaw, Crazzer, DeerHunter, dejan1972, DonRumataEstorski, Dorcolac, Electron, eulereix, Georgius, goran.vvv, Hans Gajger, Helket, HogarStrashni, Igritelj, Ikica977, Ivanmateja, Josef, Kajzer Soze, kalens021, kikisp, knutveliki, lcc, mainstream, MarkoMarkovic86, mat, mercedesamg, miki kv, Milometer, MiroslavD, mm1811, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, nuke92, OldKresoje, oldtimer, ozzy, Pero, Petarvu, Piani Jazzer, proka89, rakivan, Remain, Robin, sasics, Semberija, Sinduk, skok, skvara, ss10, stegonosa, Tas011, TRZH92, Tvrtko I, Vlada78, xAlex2, XBMC, Zastava, zoran77, Zrcalo