Drajveri za zvuk kod ASUS P4V8X-MX maticne ploce

Drajveri za zvuk kod ASUS P4V8X-MX maticne ploce

offline
  • Pridružio: 07 Feb 2008
  • Poruke: 48

Imam maticnu plocu navedenu u naslovu, kada startujem winamp on mi da poruku kako nemam drajver za zvuk i ne mogu da pustim zvuk!Mene zanima gde da nadjem drajvere i koje... Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Jan 2006
  • Poruke: 1882
  • Gde živiš: Beograd

Prva preporuka koja se daje ljudima je da odu na sajt proizvodjaca i da tamo pogledaju sta ima od drajvera i dali oni rade. U svakom slucaju, ovo je adresa :

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Asus sajt, zvanicni drajveri pa probaj sa njima. Pazi samo koje skidas i za koji sistem ti trebaju.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3097 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 5 sakrivenih i 3017 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, A3C, arsa, Asparagus, Asteker, b_z_b, bavar357, Bokiboks, bokicacar, bolenbgd, Boxy, branko7, bunker, Chainsaw, Cirkon, darionis, dejan1972, Djokislav, djonsule, Djuza, Doc, draganca, drimer, france93, g_g, GeoM, Georgius, Giskard, Goksi95, Ivica1102, jalos, Jeremiah, K a s p e r, Laluvr, Lance Guest, Leonov, Lep1na, lord sir giga, Magistar78, Marko Marković, mean_machine, MiGac, Milometer, Moldovan, mrm, mrvica78, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, nelezele, nenad81, nenomir, Nikoletina Bursac, Nobunaga, nuke92, OgnjenMitric, Pavel Medved, predragc, procesor, radovanstojkov023, radza1, RD84, Semberija, septembar, Sirius, Stefan M, Tamo neko, Tihi86, Troja, uruk, zlatkoa987, zlaya011, |_MeD_|, Žoržo, 79693