Drivez za CD Rom za vistu

Drivez za CD Rom za vistu

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2012
  • Poruke: 118

Gde mogu da nedjem driver za CD Rom za vistu,, ? i na koji nacin da instaliram driver?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Informaticar3x ::Gde mogu da nedjem driver za CD Rom za vistu,, ? i na koji nacin da instaliram driver?

Drajver za CD-ROM nije potreban jer je isti već ugrađen u Windows. Koji konkretno imaš problem sa CD ROM uređajem i o kojem tačno uređaju je riječ?



offline
  • Pridružio: 03 Nov 2012
  • Poruke: 118

Nemam ikonicu za CD u My Computer.., i kada stavim CD u CD Rom jedinicu CD pocne da vrti i stane..

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Pošto kažeš da je CD-rom onda je ATA, je li pre radilo sve ok ili si taj rom ubacio naknadno. Ako si ubacio jesi podesio jumpere, ako je i to podešeno proveri jesu kablovi dobro spojeni.

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2012
  • Poruke: 118

taj CD Rom mi je orginal i on nije vadjen nikako, i nemam kablova u njega jer mi je PC laptop..
nego sam negde po opcijama cacko neznam ni ja sam gde i tako sam uspio obrisat CD Rom , tako da ga nema u MY computer..:/

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Nema ovo veze sa drajverima,nego idi u device menager pa pod DVD/CD Rom Drivers klikni na taj CD rom desnim pa idi na uninstall potvrdi pa restartuj računar,trebao bi se ponovo pojaviti u My Computers.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1737 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 7 sakrivenih i 1665 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, 6footboy, AirSremac, AleksSE, Apok, Baždaranac, Bbbggg1979, bestguarder, bobor, bukefal, Cigi, cojapop, Dado78, Djota1, draganca, Draganeli, Duce, dusanobr, Džekson, eagle.rs, esx66, feanor, GH69, Glavonja049, GT, HrcAk47, Imperator_Aleksandr_lll, jalos, jodzula, kasikaz, leopard83, ljuba.b, MaksicZoran, milanpb, milanstankovic087, mile.ilic75, milenko crazy north, Milenko_M, Milos ZA, milos97, mishkooo, mixkax, Mićko, N.e.m.a.nj.a., neko_drugi, nisamBot, ozzy, Paklenica, PlayerOne, pobeda, precan, raptorsi, Robin, rodoljub, S2M, septembar, Sioux7674, Sićko, SKYLINE, Tanjagre, tomigun, vaci, Velibor Radoja, ZetaMan, 79693