Ne mogu instalirati igricu nedostaju neki drajveri

Ne mogu instalirati igricu nedostaju neki drajveri

offline
  • Stefanovic
  • Pridružio: 02 Nov 2011
  • Poruke: 144
  • Gde živiš: Nis

Zamolio bih vas za pomoc Ne mogu instalirati fifu 15 nedostaju neki drajveri ...
Ako je moguce posto nisam poznavalac i znalac rada sa istim da me uputite kao instalitrati drajvere koji fale






[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Jest da imaš starije verzije drajvera ali hoće li biti do njih problem, kakvu grešku ti prijavljuje. A novi drajveri su..

Chipset.. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Audio.. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Lan.. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Grafika.. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Stefanovic
  • Pridružio: 02 Nov 2011
  • Poruke: 144
  • Gde živiš: Nis

Problem je pri instalaciji fifa 15 ,ne podrzava graficksa kartica windows 7 ultimate ,verovatno je predvidjena za windows 8 kako resiti problem ,unapred hvala

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

cilitis ::Problem je pri instalaciji fifa 15 ,ne podrzava graficksa kartica windows 7 ultimate ,verovatno je predvidjena za windows 8 kako resiti problem ,unapred hvala

To što si ti napisao nema nikakvog smisla, Windows 7 ima podršku za tu karticu tj postoje drajveri za Wndows 7. Može biti samo da igraica ne podržava tu grafiku, tj da je preslaba za taj naslov.

offline
  • Stefanovic
  • Pridružio: 02 Nov 2011
  • Poruke: 144
  • Gde živiš: Nis

Hvala puno ako pitam da ne mogu creck-ovati ,fifu 15 ne uspevam ili se ne snalazim ,to ce biti protiv pravila foruma ali u svakom slucaju hvala puno na pomoci oko drajvera mislio sam da je do njih ,posto je izbacivao gresku pri pokretanju grafic card ....

Srecan rad i svako dobro

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2481 korisnika na forumu :: 143 registrovanih, 14 sakrivenih i 2324 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, A.R.Chafee.Jr., A3C, AirSremac, airsuba, ALEXV, alkanuta, Andrija357, Apok, Ares12356, Arhiv, Asteker, Avalon015, Ba4e, BaneM75, Bo96, Bob.Rock, bojanM84, Bombarder, BOOM COMPANY, Boskovic, brufen, BrusLi, celik, CHARLIE JA., cinoeye, Cirkon, cojapop, comi_pfc, CraniumWhite, croato, Dannyboy, darionis, dejan1972, dekan.m, deks, dexteroza, djboj, Djokislav, DJORDJE-NO-1, djuradj, DM1994, Dragon Order, DragoslavS, drimer, DrNeoCortex, dros, dskrlec33, dusan2022, Džekson, feanor, g_g, Gall, Gitzherai, glados, Gradjanin, GveX, Helket, HrcAk47, ILGromovnik, ivan1973, ivanR164, jaeger, Jaxupa, Jeremiah, Jeremija98, Jester, KizJ, kunktator, kuntakinte, Lance Guest, LeGrandCharles, leptirleptir, lord sir giga, Lošmi, m94j, Macalone, Maki1981, Manjane, marewfc, Marko Marković, markusx, MB120mm, mercedesamg, Mercury, mexo, mikrimaus, Mirage 2000N, mm1811, momcilob55, Mr. Majevica, nebkv, nebojsag, nenomir, Nikola0575, Nomica, OldKresoje, Orc, ozzy, paja69, pein, proka89, radza1, raketaš, RJ, S-lash, s0ne, Sami_1ali, sasakrajina, Scarecrow994, sekretar, Sirius, Sonic, sonico, Srdjadj70, sslay, StalniPromatrač, stevanito, strn, Tandrkalo, Tanjagre, tritonus, v82, Valter071, VaRvArI 85, vidra boy, VJ, Vlada78, Vladko, VP6919, Wehicle, wolverined4, xAlex2, YugoSlav, zajcev1, Zec, Zjmc, Zmajac, Zoran1959, Zorge, šumar bk2, 79693