Reciklaza stakla...?

Reciklaza stakla...?

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2005
  • Poruke: 171
  • Gde živiš: Kragujevac

Zna li neko koja fabrike u Srbiji, blizu KG-a, se bave otkupom i preradom staklene ambalaze?
ja googl-o, i nema



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 861 korisnika na forumu :: 6 registrovanih, 2 sakrivenih i 853 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, bakovaca, JankoS, keyz, Srna, zlaya011