naši karakteri na hotmail-u

naši karakteri na hotmail-u

offline
  • Pridružio: 29 Mar 2006
  • Poruke: 2215
  • Gde živiš: in the heart of the city

Ima li načina da hotmail počne da mi prikazuje naše karaktere? Izluđuju me oni čudni simboli. A i zaboravila sam šifru na jednom sajtu pa sad ne mogu da vidim novu koju su mi poslali pošto je sve, jelte, čudno. Čačkala sam po podešavanjima ali nisam uspela da nadjem. Confused



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1003 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 8 sakrivenih i 906 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, Bane5, Betty25, bigvlada, blankspace, bobomicek, bojcistv, BORUTUS, Buzdovan, Chainsaw, Clouseau, DeerHunter, Duh sa sekirom, dule10savic, Duschi, Džekson, Electron, elviper2, esko_hz, fijufijukrozkapiju55, Flanker-G, Foxdie, g_g, Georgius, goran.vvv, GORDI, goxin, Great White, Grebostrek, Hans Gajger, Helket, iceburn, ivan_8282, ivran064, Jaz, Jeremiah, Jester, JK, knutveliki, kovinacc, kybonacci, leptirleptir, LostInSpaceandTime, Lotus, luka35, MadMike, Maruti, MaschinenPistole, mercedesamg, mikrimaus, milenko crazy north, Milos1987, mnn2, Moldovan, monomah, Natuzzi, nebidrag, Novakomp, orah, Oscar2, ozzy, padamacki, Parker, pein, pera bager, probisic, procesor, Radio operater, royst33, ruma, sap, skok, Smiljkovich, sombrero, Spinosa, Tandrkalo, Vica1958, Vlada78, Vrač, vuk77, wolf431, wolverined4, Woya, XBMC, Yekaterinburg, Zdenko, ZetaMan, zziko, 79693