Slika login ekrana

1

Slika login ekrana

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2012
  • Poruke: 1

treba mi slika facebook login - a



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Budi malo precizniji.

Ako sam te razumeo, evo ti slika:



offline
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 2104

pera630 ::treba mi slika facebook login - a

Vaso,reciznije ovako Mr. Green

offline
  • Spartanac
  • Radim zgibove
  • Pridružio: 05 Jun 2012
  • Poruke: 1232
  • Gde živiš: This is Sparta!!!

Mislis preciznije Razz
Pera603,je li ti treba pocetna strana facebooka ili nesto drugo?
Budi precizniji.

offline
  • Dušan Drezgić
  • Pridružio: 05 Feb 2012
  • Poruke: 268
  • Gde živiš: Srbija

pera630 ::treba mi slika facebook login - a

Ako si na ovo mislio, evo izvoli:



Facebook login strana, vi ste okačili početnu stranu ili facebook.com Smile

offline
  • Spartanac
  • Radim zgibove
  • Pridružio: 05 Jun 2012
  • Poruke: 1232
  • Gde živiš: This is Sparta!!!

Moze da se posmatra na dva nacina.Ujedno je i pocetna i login strana.

offline
  • Dušan Drezgić
  • Pridružio: 05 Feb 2012
  • Poruke: 268
  • Gde živiš: Srbija

Koliko ja znam to se zove početna na kojoj je u uglu logovanje. Ali pera630 je tražio "treba mi slika facebook login - a" sigurno je hteo fb login stranu. Smile

offline
  • Spartanac
  • Radim zgibove
  • Pridružio: 05 Jun 2012
  • Poruke: 1232
  • Gde živiš: This is Sparta!!!

A koliko ja znam ona moze da koristi i za logovanje na facebook.

offline
  • Dušan Drezgić
  • Pridružio: 05 Feb 2012
  • Poruke: 268
  • Gde živiš: Srbija

Može da se koristi i za registraciju. Dalja diskusija nema svrhu i ja se odjavljujem. Very Happy

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Pa ni do sada tema nije imala svrhu, a ni pera ga nema da se javi, tako da ste ga samo bespotrebno istupili, ali dobro.

BTW, ja nisam postavio sliku facebook.com-a, pogledaj url... Razz

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 856 korisnika na forumu :: 118 registrovanih, 7 sakrivenih i 731 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, Alen1987, ALEXV, BaneM75, bato_banjaluka, berste23, bigbear, Bivan, Blair, bluesky, Bojan198527, Boris BM, boromir, Bozjidar87, BrcakRS, carinko, CHARLIE JA., coaaco, Comisa, Dejan_vw, Demi87, dendrit86, dj.ape, DonRumataEstorski, draganca, draggan, dule10savic, ElGenius, EVIDENTICAR, EXIT78, feanor, Flanker-G, Frunze, Giskard, gost321, Gradjanin, Hans Gajger, HogarStrashni, Holy Saber, Ilija84, Imperator_Aleksandr_lll, Jeremiah, Jomini, Jonbonjovi, K2, knutveliki, kolateralnasteta, konstruktor, Krin, LostInSpaceandTime, luka35, lukac, M74AB3, Magistar78, magyar, Marko Marković, Marky, MaschinenPistole, maxim_von_burdengate, mercedesamg, MIKI63, miki69, milenko crazy north, miljannis, Milos1987, mirkoro, Moldovan, Mrav Obrad, museum, Nemanja Opalić, nemkea71, nenomir, neutrino, nuke92, Parker, pavlo, pein, pera bager, Permaldar, Phalanx, Piicoki, PoolbegD02, probisic, procesor, proka89, Qvazimodo, radovanstojkov023, RajkoB, Recce, royst33, sabros, sales, sekretar, sevenino, sickmouse, Solunac na steroidima, Sone0883, strelac07, suponik, Tafocus, tanakadzo, Tastatura ratnik, Tumansky, Tvrtko I, UncleSAM, VanZan, vazduh, Vlado82, Vojo06, vrgudinac, vrlenija, XBMC, zivojin32, Zjmc, ZlatniRez, Zmajac, zzapNDjuric99, 800077