Svi me vide :( -Facebook

1

Svi me vide :( -Facebook

offline
  • Miloš
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 1069

Iako sam u podesavanja privatnosti podesio sve na "prijatelji" moj Timeline se jasno vidi sa strane ostalih profila koji mi nisu prijatelji.Kliknite na link "Timeline" i uvjerite se.Postoji li neki drugi nacin da mi se apsolutno nista ne vidi na profil osim pocetne slike ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dušan Drezgić
  • Pridružio: 05 Feb 2012
  • Poruke: 268
  • Gde živiš: Srbija

A da li nisi stavio "prijatelji prijatelja" ?
*dal'



offline
  • Miloš
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 1069

Ne,sve je na "prijatelji" ,cak sam nesto stavio "samo ja" (to su beleske) Wink .Ne znam kako to da sredim Crying or Very sad

offline
  • Dušan Drezgić
  • Pridružio: 05 Feb 2012
  • Poruke: 268
  • Gde živiš: Srbija

Napravis nov profil! Salim se Very Happy Very Happy Pogledacu sada fb podesavanja privatnosti pa cu ti javiti!

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Milose,


Trenutna COVER slika i PROFIL slika moraju da se vide javno, sve ostale infromacije i zid mozes da sakrijes.


Kad nesto objavljujes na zidu imas opciju:





Tebi nece pisati "Custom", ali dobro, shvatas. Ziveli

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Milos CG ::Iako sam u podesavanja privatnosti podesio sve na "prijatelji" moj Timeline se jasno vidi sa strane ostalih profila koji mi nisu prijatelji.Kliknite na link "Timeline" i uvjerite se.Postoji li neki drugi nacin da mi se apsolutno nista ne vidi na profil osim pocetne slike ?


Account -> Privacy Settings -> Limit the Audience for Past Posts; Manage Past Post Visibility


Jesi li koristio tu opciju? Ako nisi - iskoristi je. Objasnjenje o opciji imas u samoj opciji. Samo procitaj.



Inace, sve ostalo sto ti se vidi iz public dela (javno) moraces rucno da onemogucis. Kada kazem rucno, mislim na ovo:


offline
  • Miloš
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 1069

Ok,shvatio sam.Hvala vam.Ali tu je jos jedan problem.Nabavio sam neka slova koja su mnogo cudna i hocu da ih postavim na moje ime.Ako vas interesuju slova (klik),ali meni je sad problem da promjenim ime .Sad ste pomislili kako bas pojma nemam o nicemu,ali je situacija mnogo zeznuta.Idem Nalog>Podesavanja naloga>Ime>Promijeni.To je u redu,ali mogu da postavim samo imena koja sam do sad imao.Pogledajte slike ako vam nije jasno.Mogu da postavim neko alternativno ime,ali nije to-to .Kako da promijenim ime ?


offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Dostigao si limit tih promena imena. Wink

Ne mozes koliko god puta hoces, 3-5 puta dosta.

offline
  • Miloš
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 1069

Jaaooj,sta sad?Jel mogu da kontaktiram nekog da mi pomogne u vezi toga

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Milos CG ::Jaaooj,sta sad?Jel mogu da kontaktiram nekog da mi pomogne u vezi toga



Samo facebook support. Ali oni nemaju email adresu na koju bi mogao da im pises vec moras da posetis njihov help centar, trazis to sto ti zelis i onda ako postoji neki vid da popunis obrazac i posaljes im. Onda ces verovatno dobiti neki automatski odgovor ili tako nesto. U svakom slucaju, nepotrebno cimanje zbog gluposti Razz

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1865 korisnika na forumu :: 101 registrovanih, 11 sakrivenih i 1753 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Aleksej, ALEXV, amaterSRB, Bgorando, Boskovic, Bosnjo, bounty hunters, branko7, branko87, BSD, burevesnik, carinko, Centauro, Cicumile, cikadeda, coaaco, cvrle312, d.arsenal321, Deki Duga Devetka, desmeki, djboj, dmarx1, dnevnasoba, doktor097, Dovla 1980, dule10savic, DuškoMraz, Džekson, Ezbuck, fijufijukrozkapiju55, FileFinder, france93, g_g, GH69, Glavonja049, Great White, Hitri, howyesno, iceburn, Iskander, jarovitt, jon istvan, Jozo74, Južnjak, Karaula, kinderpingvin, kinez88, klepesina, Kobrim, kolle.the.kid, komenski, Kozi-RS, kybonacci, Lucije Kvint, m94j, MarijaC84, Marko Marković, markusx, maxim_von_burdengate, mean_machine, mercedesamg, mikidragi, Milan1996, milenko crazy north, Miler88, MiloradKomadic, Milovan Dinic, mm1811, moldway, nebkv, nevjerna beba, nuke92, ObelixSRB, OgnjenMitric, Orijen, pein, Piani Jazzer, Radoslava, S-lash, Sass Drake, Shilok, Slingshot, sonico, spalev, spikespiegel832, Srna, StefanNBG90, stegonosa, suton, t.e.m.p.l.a.r., TangoSix, theNedjeljko, Titan, tomigun, umpah-pah, Velibor Radoja, Vlada78, Vlado82, Volfero, Zmajac