Studije rezije ?

Studije rezije ?

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2006
  • Poruke: 80

Moze li mi neko reci sta se konkretno radi na studijama rezije, sta je potrebno za prijemni i na koje stvari treba narocito obratiti paznju na prijemnom i u toku samog skolovanja? Koliko se nase studije rezije razlikuju od onih u inostranstvu? Pozzz



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Jul 2006
  • Poruke: 38
  • Gde živiš: Veliko Gradiste

Da, to i mene zanima, probao sam da nadjem nesto u ovogodisnjem leksikonu za upis u fakultete, i nasao sam samo da se pominju neki testovi izdrzljivosti, opste kulture i tako to...



offline
  • Pridružio: 26 Apr 2005
  • Poruke: 1328

Imas na sajtu fakulteta dramskih umetnosti sve sta te interesuje od literature do procesa prijemnog ispita. dakle vozi misko

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1778 korisnika na forumu :: 7 registrovanih, 3 sakrivenih i 1768 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Leonov, mirkoro, nenad81, Polifon, S94, tomo2, ulogovan