studentska VIZA

studentska VIZA

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 1
  • Gde živiš: beograd

Na koji nacin se sredjuje studentska viza i u koje zemlje se najlakse ubacuje na taj fazon?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Mar 2008
  • Poruke: 39

Znam za Italiju,... potrbno ti je garantno pismo,.... od tog nekog kod koga ides,... a za ambasadu izvod, potvrda sa faxa,osiguranje, i mislim da se sad ne placa ranije je bilo 35 eura ali dobro se informisi mnogo su zahtevni i lako vracaju. Ako ima jos nesto pitaj



offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

Sta je tvoj cilj? Da emigriras negde? Reci lepo...
Ili bi da proputujes malo turisticki?

35e + osiguranje + povratna karta + hotel/agencija ili pozivno pismo kod koga ides = Schengen staten.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 853 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 3 sakrivenih i 793 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., Aleksandar Tomić, aleph_one, bbogdan, blatruc82, Boris90, Bubimir, crnogorac, Dixtrix, Draganeli, Duce, franina, gajasvi, Grebostrek, hellenic, jaeger, jalos, Kalem, KimiMR, kolle.the.kid, Konda, Lep1na, LjutaGuja, Magarac, Mane88, Manjane, Marko Marković, mat, Medojed, Mi lao shu, milanpb, mist-mist, Mićko, monomah, MountAndBlade, Mrav Obrad, nebidrag, nobutado, oddsock, OKT, operniki, raptorsi, redakzver, RJ, royst33, Sarmat, Singidunumac, Sirius, skok, sspp, suton, tuf, vathra, VJ, x9, zaoka