I, Robot

2

I, Robot

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2004
  • Poruke: 388
  • Gde živiš: Beograd

Zbog vase kritike cu ici da ga pogledam,nesto me nije privlacio ali...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

@Mad Zec

Film uopste nije tezak, dobro su uradjeni efekti, prica koja ima koliko-toliko logike, za razliku od npr. Terminatora III
Pogledaj, neces zazaliti Wink



offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

A jel moze neko zanr da mi kaze?

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Naučna fantastika

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

... sa dosta akcije Wink

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

... i malo komedije, ipak je to Will smith Smile

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

OK OK nabavio sam ga i gledacu ga pa cu vam javiti utiske Smile
STAY TUNED

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 550

Mad_Zec ::A jel moze neko zanr da mi kaze?

Ih, bre, Zec, film je inspirisan istoimenim romanom Isaka Asimova... a i sam naslov je, rekao bih, self-explanatory, jedino ako nisi mislio da je u pitanju teska metafora Cool

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Mad_Zec ::A jel moze neko zanr da mi kaze?

What a stupid question Laughing Laughing Laughing

offline
  • Pridružio: 18 Sep 2004
  • Poruke: 49
  • Gde živiš: Našice(cro)

Hmm ok je

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1154 korisnika na forumu :: 115 registrovanih, 10 sakrivenih i 1029 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, airliners, aleph_one, Apok, Areal84, Avalon015, Ba4e, bigvlada, BlackTower, Bojke549, Boris.A, Burovnyak, Cicumile, Cirkon, cojapop, cvrle312, Dannyboy, Dare, Denaya, DENIRO, Despot Đurađ, dinamik, Djokkinen, djuradj, Duce, dule10savic, Džekson, eagle.rs, efektiva, ekipo26, ElGenius, EVIDENTICAR, Gall, Georgius, Gitzherai, glados, GORDI, goxin, Great White, gregorxix, Helket, Ilija84, jackreacher011011, JOntra, Kajzer Soze, Kalem, Kanader, Kontrausluga, kunktator, kybonacci, larb_11, LjubisaR, ljubo70, lord sir giga, lukac, M74AB3, Marko00, maxim_von_burdengate, metallac777, Metanoja, milivoje_vatrogasac, Mis uz pusku, mkukoleca, MrG, MrNo, mrvica78, Naj-Turs, Nemanja Opalić, Nemanja.M, Nikoletina Bursac, nixos, operniki, Oscar, ozzy, padamacki, Permaldar, Pero, Petar25, Petarvu, Piani Jazzer, picknick, PITT, porticco, predragc, Prečanin30, probisic, procesor, promajauglavi, Radoslava, sevenino, shadower78, Sharpshooter, Shinobi, Simonsen23, Singidunumac, Sirius, skok, sombrero, Sone0883, stegonosa, Tas011, Titan, troki1971, tuf, Tvrtko I, Valter071, Velički, VJ, Vlad000, vlado_pg, voja64, vukajlo71, YU-UKI, |_MeD_|, šumar bk2