ranica na materici

ranica na materici

offline
  • Pridružio: 07 Jun 2011
  • Poruke: 1

meni je doktorka pre 3 godine rekla da imam malu ranicu i nije mi dala nista od lekova.sad sam otisla na kolposkopiju i rekla mi da je velika ranica i da moraju da spaljuju sad cekam rezultat papa test pa da vidim.dali je to mozda neko radio i dali moze da mi kaze da li je to spaljivanje bolno



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 5224
  • Gde živiš: Oslo

Meni radili dok sam bila negde na studijama (ocu rec- pre nekih sto godina, od onda da kucnem, nemam nikakvih problema). Nista nije bolelo, ni ne osetis. Nista se nemoj bojati smešak



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1195 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 9 sakrivenih i 1094 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4. Ozrenska, Aco_GM, ArchaBasha, Asparagus, Avalon015, awathorn, bigvlada, Bodin86, bojanstros9, bojcistv, bounty hunters, bpvl, Centauro, dejan.7951, Deki Duga Devetka, deks, deLacy, Demi87, dendrit86, desmeki, doom83, dradex, Draganeli, dule10savic, Dungorth, dusanobr, Dzambas, gajasvi, Georgius, goran.vvv, Hans Gajger, Ir, Joint Chief, kozhedub, Kruger, kunktator, Kvaka22, leopard83, leptirleptir, LostInSpaceandTime, Lucky 6, luka35, Makarid, MaksicZoran, mercedesamg, mig21, Mihajlo, MiroslavD, Mis uz pusku, Mićko, naki011, Natuzzi, nelezele, nenad81, nevjerna beba, nixos, OgnjenMitric, operniki, orah, Oscar, ostoja, ozzy, Piani Jazzer, Posmatrac77OKB, precan, Pururin, redakzver, RJ, S-G, SDsd, Semberija, shota91, Sirius, Sky diver 29, spalev, Spinosa, stalja, stegonosa, strn, tm, tomo2, user24, Valter071, Vanderx, vathra, VBoss, Vrač, Wehicle, zastavnik, ziggga, Zoca, Zoran1959