|
Danas sam imao problem sa instalacijom jedne igrice tj Doom3.Problem je bio posle instalacije nije mogao da nađe OPEN GL.Otišao sam na sajt nvidia i updejtovao drajver.I posle toga je bilo sve ok.Kod burazera na kompu(ima istu grafičku kartu)pokušao sam to isto da uradim jer je imao identičan problem sa igricom.Posle instalacije novog drajvera nastao je problem.Kompletna grafika radila je samo na rezoluciji od 640x4?0(nisam siguran kolika je bila vrednost ?).Color qualitu je bio na 4 bita i nije mogla da se promeni vrednost.Pokušao sam da ponovo instaliram drajver za monitor ali mi je stalno prijavljivao grešku.Kada sam uradio System restore bilo je sve ok..Konfiguracija burazerovog kompjutera je slična mojoj.Čak je i monitor isti, prastari Sync Master 753s.
Dopuna: 26 Nov 2007 11:54
Vidim da niko nije odgovorio ali rešio sam problem.Možda ovo nekome i zatreba.
Pokušao sam da razinstaliram novi drajver ali umesto novog drajvera razinstalirao mi je stari drajver.Ponovo sam instalirao stari drajver preko novog i sad je sve u redu.Open GL je nekada funkcionisao na starom drajveru ali od jednom se nešto desilo i nije radio.Šta se desilo u strukturi starog drajvera nemam pojma ali ponovnom instalacijom drajvera sa diska sada je sve OK.
POZDRAV.
|