za linkin park u srbiji...

1

za linkin park u srbiji...

offline
  • Pridružio: 22 Jan 2008
  • Poruke: 2

otvorena je peticija za linkin park u srbiji,i svaki potpis je znacajan..

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

hvala svima koji nam pomognu! Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Konacno...
Mada sam malo razocaran odzivom,ali sta cu...
Nadam se da ako ikada dodju,da ce biti ljudi na koncertu...jer ja sam tamo...



offline
  • Pridružio: 22 Jan 2008
  • Poruke: 2

znam da se malo ljudi odazvalo,ali se trudimo... Sad
razglasi sto vise mozes pleeaaaaaaaassssee!!!
nestaje nam ideja,kako da javimo sto vecem broju ljudi.....

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Jesi li razmisljao o skolama,tu imas zagarantovan uspeh...
Videcu sutra sa ortakom,isto veliki fan LP-a,cak veci nego ja...
Pa cemo se rado pridruziti akciji...

Pomagajte ljudi,skoro su svi bili,oni nam nedostaju.... Zagrljaj

offline
  • Pridružio: 29 Jan 2008
  • Poruke: 3

hvala. obavesticu sve linkin park fanove koje znam. drage volje ce dati potpis. ja sam vec dala potpis. strasno ih volim. veliki sam fan linkin parka a pogotovo veliki fan shinode. peace

offline
  • Pridružio: 30 Jan 2008
  • Poruke: 1

E pa glesao sam i ja, nadam se da sam bio od pomoc, a reci cu josh nekim ortacima da glasaju... Very Happy

offline
  • NsNsNs 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 11 Jan 2008
  • Poruke: 18
  • Gde živiš: Novi Sad

high voltage ::otvorena je peticija za linkin park u srbiji,i svaki potpis je znacajan..

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

hvala svima koji nam pomognu! Smile


100% si iz sd-a ili okoline cim si postavio peticiju Smile Laughing

offline
  • Juca:) 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 09 Feb 2008
  • Poruke: 11

Evo,ja cu pustiti bulletin na spejsu..:)LP su stvarno strava...:)veliki sam fan!
I ono,nova sam:)

offline
  • Pridružio: 17 Jun 2006
  • Poruke: 54

xexe super ideja... nadam se da ce upaliti... jer ih stvarnooo jako gotivim!
Evo imaju i moj potpis! Wink

offline
  • Pridružio: 21 Feb 2008
  • Poruke: 1

I ja sam svoj glas prilozila...
Bilo bi zaista super kada bi dosli!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1011 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 2 sakrivenih i 958 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, bbogdan, Betty25, Blade, bpvl, BrusLi, BUDDAR70, bukefal, CHARLIE JA., cyprus, djuradj, dragisa dragisa, dukajov, Dzambas, Feller, GT, ikan, IQ116, K-1A, kibihrchak, kovac9mm, kunktator, kutija11, ladro, leopard83, marko.markovic, Marky, Milan A. Nikolic, Miler88, Moldovan, Natuzzi, pacika, pein, Pekman, PMsnow, Pururin, raketaš, RD84, Ripanjac, RommelBL, royst33, sasics, Savantije, Srna, stefan95, tomigun, US_Rank_0, VekiJ, vladulns, zubri, Zukov