|
Poslao: 08 Feb 2010 11:37
|
offline
- DJ W.M.D

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 29 Okt 2009
- Poruke: 5
|
Da li sa ovim mogu da igram Crysis na UltraHigh?
AMD Phenom II X4 965 Black Edition Processor
ASUS M4A77TD PRO
DIMM DDR3 2GB 1600 MHZ
SAPHIRE ATI RADEON HD 5670 1GB/128BIT DDR5
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 08 Feb 2010 13:00
|
offline
- gfactory

- Super građanin
- Pridružio: 26 Okt 2007
- Poruke: 1064
- Gde živiš: u Apache
|
S obzirom na tvoju konfiguraciju, trebalo bi da možeš da je igraš barem na high perfomansama,jer je preporučena konfiguracija otprilike duplo slabija od tvoje.
Pogledaj ovde:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Stavi sve opcije na ultra i sam ćeš najbolje videti.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Feb 2010 21:04
|
offline
- Simke

- Mod u pemziji
- Pridružio: 21 Jul 2007
- Poruke: 9424
- Gde živiš: Kako kad
|
@DJ W.M.D
A sto je to toliko bitno? Super ultra mega giga high! Da bude vise nego kod drugara?
Sve to zavisi od rezolucije na kojoj ce se igra igrati. Na tvojoj masini bi i mozda moglo na maksimum setovanja, ali na 1024x768.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Feb 2010 21:13
|
offline
- m4rk0

- Administrator
- Administrator tech foruma
- Marko Vasić
- Gladijator - Maximus Decimus Meridius
- Pridružio: 14 Jan 2005
- Poruke: 15766
- Gde živiš: Majur (Colosseum)
|
Verovatno pita jer ako moze da potera "samo" na high, ali ne i na ultra high, onda je nece instalirati
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Feb 2010 00:57
|
offline
- gfactory

- Super građanin
- Pridružio: 26 Okt 2007
- Poruke: 1064
- Gde živiš: u Apache
|
@DJ W.M.D
taj tvoj drugar na toj konfi eventualno može da igra Wolfenstein,i to prvi deo!
btw,u nekim besnim igricama koje sam igrao ,opcija ultra high se još zove i "Are U Insane"
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Feb 2010 14:05
|
offline
- vasiljevic

- Stručni saradnik
Hardware
- Pridružio: 09 Jan 2006
- Poruke: 1882
- Gde živiš: Beograd
|
Čisto informativno, nabrzinu sa you tube, kažu da slika vredi ko 1000 reči:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Onako, štta ljudi koristte za very high na Crysis, jest malo više od gore pomenute konfe, ali samo malko, nije baš nešto vredno pomena .
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Apr 2012 18:12
|
offline
- milos97

- Počasni građanin
- Pridružio: 05 Dec 2010
- Poruke: 716
- Gde živiš: Beograd
|
Da li sa ovim preformansama mogu da igam Crysis na high.
Intel core i3 m350 2.27GHz
4GB ram
Ati Radeon Mobility 5470 HD
Mislim ja vec imam igricu i igram izmedju low-medium i fps mi oko 25. Da li to tako treba sa ovom konfiguracijom ili bi moglo bolje?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Apr 2012 18:57
|
offline
- TwinHeadedEagle

- Anti Malware Fighter
Rank 2
- Pridružio: 09 Avg 2011
- Poruke: 15879
- Gde živiš: Beograd
|
Ja sam ga igrao na medium 1440x900 sa E7200 i 9500 GT bez problema, cak je i High mogao kada se malo podesi...
Zavisi kako podesis, trebalo bi na low da pici ok
|
|
|
|
|
|