ram memorija

ram memorija

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2013
  • Poruke: 496

Napisano: 14 Sep 2013 17:10

Planiram da kupim novu ram memoriju i pronasao sam jednu: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] planiram sam da je ugradim(sto placati nekome za nesto sto mozes sam da uradis) e sadasnja memorija mi je(ddr2,512 mb)i ako hocu da kupim ddr3 da li ce imati problema,i dali mogu da spojim te dve ram memorije ??? Smile Ziveli

Dopuna: 14 Sep 2013 17:12

i da napomenem da mi je sadasnja memorija marke kingston Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Ne može DDR3 u slot za DDR2.



offline
  • Pridružio: 02 Sep 2013
  • Poruke: 496

u redu,znaci samo ddr2 memorija dolazi u obzir(i samo ovo za spajanje,samo stavim memoriju u drugi slot

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Da.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1149 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 8 sakrivenih i 1083 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksamaki, Bane san, bojcistv, bokicacar, Boris BM, Civa, Comyymoc, darionis, dekipg70, deks, DrNeoCortex, dulleo, dusanobr, dushan, Dzoni70, Gitzherai, king111, Lieutenant, Marko Marković, mercedesamg, miki kv, milos.cbr, milutin134, MiroslavD, mixonski, mnn2, muaddib, nebidrag, nenad81, nenooo, nisamBot, oddsock, OKT, Panter, Pekman, Piani Jazzer, ping15, Radoslava, repac, savuni, Shinobi, Sirius, skok, Smiljkovich, sspp, stegonosa, synergia, Tvrtko I, Vatreni Zmaj, VBoss, vidra boy, vlado_pg, Vojkan Petrovic, Yugol33, ZlatniRez, Zoca, Zrcalo