Pukla mi je koscica ispod oka i operacija je neophodna

Pukla mi je koscica ispod oka i operacija je neophodna

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2012
  • Poruke: 50

Kao sto sam rekao u naslovu pukla mi je koscica ispod oka i operacija je neophodna a ja sam po prirodi plasljiv tip. Mene interesuje kako da se ne plasim pred operaciju da se smirim da ne zivacin da budem miran ? I kakva je to lokalna a kakva potpuna anestezija



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Lokalna anestezija ti je samo za umrtljavanje odredjenog dela tela i budan si tokom operacije a kod totalne anestezije te uspavaju totalno



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 838 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 0 sakrivenih i 824 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, benne, blue, cole77, darkkran, Ezbuck, Leonov, Lepi Jova, nemkea71, nenomir, nuke92, Prometeus, tamno.nebo, veljko82