Apple “ubija” Javu

Apple “ubija” Javu

offline
  • Anunnaki
  • Pridružio: 20 Apr 2012
  • Poruke: 1645

Apple je odlučio da se zbog bezbednosnih rupa dodatno distancira od Jave, pa je “ubio” svoj Java plug-in u internet pretraživačima na najnovijim verzijama OS X-a (10.7 i novije)



Korisnici koji se odluče da instaliraju novu “zakrpu” će prilikom pristupanja sajtovima koji koriste Javu dobiti obaveštenje da je prikazivanje tog sadržaja onemogućeno, jer ne postoji odgovarajući plug-in.

Izvor: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1036 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 8 sakrivenih i 955 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 9191vs, AirSremac, aleksmajstor, Apok, Arhiv, as2025, b_z_b, blankspace, bojan_t, bojank, bojcistv, Botovac, BtR-45, Centauro, cifra, deks, Denaya, Devil city 1989, dinamik, DS01, dusan.l, dusan2022, dushan, dzada, HrcAk47, Inner-Cell, IpMan, istokzapad, jarovitt, Joint Chief, Još malo pa deda, Kajzer Soze, lanishtefm, MadMike, MarkoD, Michellefromrezistance, milanpb, Miler88, milos.cbr, milos97, Misterrno, Mićko, Moldovan, Motocar, Mrav Obrad, nemkea71, OKT, opt1, pablojepao, Panter, pein, PO1974, Prometeus, Remain, Sirius, sistem22, Smiljkovich, ss10, suton, synergia, tomo2, Tumansky, Tvrtko I, vathra, Velizar, veljkovicdani, vrgudinac, vukdra, zlaya011, Zmajac, Zrcalo, Zvonkozvonko