|
Naravno, koji ce mu TV, kad ima internet, ima free pron, realno koji ce mu TV.
Kod nas je to verovatno jos vece, jer se kod nas pogotovo sve manje i manje gleda TV jer nema nista pametno na nasim kanalima (ako ne racunamo kablovsku sa Discovery-em i drugim kanalima stranim)... oh wait...zaboravih da veliki broj upravo voli da gleda debilski PINK, i slicno.
Ipak mislim da je i kod nas poraslo koriscenje interneta, mislim da sam i citao negde da je bilo istrazivanje i da je na osnovu od par godina sada vise domova ima internet, logicno, "istrazivaci"
Inace za taj TV, u Americi je to svetinja kao krava u Indiji, kao nigde drugde, ako ne posedujes TV ne postojis...
|