Veoma je zanimljivo da Apple nije tužio Google

Veoma je zanimljivo da Apple nije tužio Google

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Bivši izvršni direktor kompanije Google i današnji predsednik Erik Šmit pristao je da da intervjuu za Wall Street Journal o sadašnjem stanju o kompaniji iz Mountain Viewa. Ono što je posebno zanimljivo izdvojiti je njegov odgovor na trenutnu sagu između Apple-a i proizvođača uređaja sa Android operativnim sistemom.




Izvor i nastavak: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Nije tuzio zato sto su se urotili protiv Samsung-a...



offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

Mije ga tužio jer je Google MEEEGA VELIKI I MOĆAN (i ima hiljade i hiljade patenata uključujući i one motoroline) i + su obe firme iz SAD-a...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1453 korisnika na forumu :: 27 registrovanih, 2 sakrivenih i 1424 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: DonRumataEstorski, draggan, dusan2022, HawX, hyla, Ikica977, komenski, koom0001, Kriglord, laganini123, lcc, leptirleptir, mile.ilic75, MilosKop, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., Parker, shiro, Sonic, sova72, vaso1, Velizar Laro, vlada035, vobo, wolverined4, Zastava, zlaya011