komšija iz pakla 2.

komšija iz pakla 2.

offline
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 2

neznam da instaliram komšiju 2.kažu da nemože bez prvog dela ali on se igra sa CD-a pa neznam kako da ukombinujem.može li mi ko pomoći?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Jun 2004
  • Poruke: 732
  • Gde živiš: Altina, Zemun

Može bez prvog dela.



offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 2392
  • Gde živiš: Beograd

Moze sigurno bez I dela. (jeste da je vec receno nego rek'o da potvrdim Mr. Green )

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Igrica se instalira normalno kao i svaka druga...

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

Sve je receno, a vec i postoji tema o ovoj igri. Koristite search.

LOCK.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3528 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 3 sakrivenih i 3469 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, Battlehammer, Belisarius, bigvlada, blatruc82, bokicacar, Bubimir, Colt D, divison, dmitarche, frankavoort, gaga23, goran.vvv, goxin, ILGromovnik, InzenjerBL, ivran064, JOntra, Khaless, kolle.the.kid, Koplje, Koser, Krusarac, loon123, LostInSpaceandTime, mat, MILO-VAN, MiroslavD, mishkooo, Mićko, MountAndBlade, MrG, naki011, nekdo, Niki2024, Novakomp, nuke92, Pavel Medved, pein, Petarvu, Radoslava, RJ, S-G, saputnik plavetnila, stalja, stegonosa, Tafocus, Tanjagre, tomigun, Tragač, tuf, Valter071, Velizar Laro, Vrač, xAlex2, zlatkoa987